Matura poprawkowa 2016. MATEMATYKA: funkcje, prawdopodobieństwo, ciągi [ZADANIA, ODPOWIEDZI]

Matura poprawkowa 2016 rozpoczęła się dziś, 23 sierpnia 2016. Od godziny 9 uczniowie rozwiązywali egzaminy w części pisemnej. 52 tys. zdających poprawiało maturę z matematyki. Wiemy już, jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE. Jak poszło maturzystom? Kiedy wyniki matury poprawkowej 2016? Odpowiedzi do matury poprawkowej z matematyki jeszcze dziś na Edulandia.pl.

Matura poprawkowa 2016, matematyka. Funkcje liniowe i kwadratowe

Na maturze poprawkowej 2016 z matematyki pojawiły się takie zagadnienia, jak funkcje (liniowe i kwadratowe) czy stereometria. Poprawkowicze musieli także obliczyć sumę ciągu arytmetycznego czy krawędzi bryły. W arkuszach CKE z matury poprawkowej z matematyki pojawiło się też zadania na obliczenie prawdopodobieństwa.

Matura poprawkowa 2016. MATEMATYKA, wrażenia: "Raczej nie poprawiłam"

Po zakończeniu matury poprawkowej z matematyki wielu uczniów dzieli się swoimi wrażeniami po tym egzaminie w internecie. Opinie na Twitterze, które zdający zamieszczają m.in. pod hashtagiem #matura2016 są dość zróżnicowane. Oto niektóre z nich:

"Nie wiem co mam myśleć o tej maturze... #matura2016 #maturapoprawkowa #matematyka #czekamnawyniki"

"Idk co z tą maturą, niektóre zadania były podejrzanie łatwe #matura2016"

"Raczej nie poprawiłam. #matura2016 #matematyka"

Matura poprawkowa 2016. Matematyka - ODPOWIEDZI, zadania, arkusze CKE

Dziś w serwisie Edulandia.pl opublikujemy przykładowe odpowiedzi do matury poprawkowej 2016 z matematyki. Nasi eksperci zaczną rozwiązywać arkusze z zadaniami tuż po tym, jak CKE udostępni je na swojej oficjalnej stronie. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów i oszacuj, ile punktów udało ci się zdobyć z matury poprawkowej z matematyki. Sprawdź, czy poprawiłeś maturę z matematyki i czy z nowym wynikiem dostaniesz się na swoje wymarzone studia!

Matura poprawkowa 2016. Oficjalne wyniki CKE

Na oficjalne wyniki matury poprawkowej 2016 trzeba będzie poczekać aż do poniedziałku 12 września. Tego dnia CKE udostępni informacje o wynikach matur poprawkowych oraz prześle do szkół ponadgimnazjalnych zaświadczenia o wynikach i świadectwa dojrzałości.

 

Więcej o: