Matura poprawkowa 2016. Uczniowie kończą pisać egzamin z matematyki [RELACJA NA ŻYWO]

Matura poprawkowa 2016 rozpoczęła się 23 sierpnia o godzinie 9. Abiturienci zasiedli wtedy przed arkuszami CKE, ponieważ dziś odbywa się matura poprawkowa w części pisemnej. Matura poprawkowa 2016 potrwa do piątku 26 sierpnia. Uczniowie właśnie kończą pisać egzaminy, w tym maturę poprawkową z matematyki. Odpowiedzi jeszcze dziś! Śledź naszą relację na żywo z matury poprawkowej 2016 na Edulandia.pl.

Matura poprawkowa 2016. Dziś pierwszy dzień egzaminów poprawkowych

CKE zaplanowała maturę poprawkową 2016 na termin 23-26 sierpnia. Dziś pierwszy dzień sesji poprawkowej egzaminu dojrzałości. Abiturienci przystępują do matury poprawkowej z egzaminów w części pisemnej. Prawo do poprawki ma w tym roku 15 proc. wszystkich tegorocznych maturzystów. Do matury poprawkowej 2016 podchodzi ponad 62 tys. zdających.

Matura poprawkowa 2016. Matematyka - RELACJA NA ŻYWO

Uczniowie właśnie kończą pisać maturę poprawkową z matematyki. Na rozwiązanie arkuszy CKE z tego przedmiotu (na poziomie podstawowym) mają 170 minut. Maturę poprawkową 2016 z matematyki zdaje dziś 52 tys. uczniów. Czy zadania z matematyki okazały się dla nich łatwiejsze czy trudniejsze niż na maturze w maju? Dowiemy się jeszcze dziś z komentarzy w mediach społecznościowych. 

Matura poprawkowa 2016. MATEMATYKA - arkusze CKE, zadania, odpowiedzi

Jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl opublikujemy arkusze CKE z zadaniami z matematyki oraz przykładowe rozwiązania zadań. Dzięki temu poprawkowicze będą mogli oszacować, ile punktów udało im się zdobyć na maturze poprawkowej z matematyki i ocenić, czy z nowym wynikiem uda im się dostać na wymarzone studia. Śledź portal Edulandia.pl i przekonaj się, czy poprawiłeś swój wynik z matury z matematyki. 

Matura poprawkowa 2016. Kiedy oficjalne wyniki CKE?

Na oficjalne wyniki matury poprawkowej 2016 trzeba będzie poczekać aż do poniedziałku 12 września. Tego dnia CKE poda oficjalne informacje o wynikach matury poprawkowej, a do szkół ponadgimnazjalnych w całym kraju trafią zaświadczenia o wynikach oraz świadectwa dojrzałości.

 

Więcej o: