Matura 2016 - WYNIKI. CKE poda je już jutro! Gdzie szukać wyników matury 2016?

Matura 2016 - wyniki matury zostaną opublikowane jutro, 5 lipca. Maturzyści dowiedzą się, czy zdali maturę i czy z wynikami, jakie osiągnęli na egzaminie dojrzałości dostaną się na wymarzone studia. Gdzie sprawdzić wyniki matury 2016?

Matura 2016 WYNIKI. Publikacja już jutro

Wyniki matury 2016 zostaną opublikowane przez CKE 5 lipca 2016 r. Tego dnia szkołom w całej Polsce zostaną przekazane świadectwa, aneksy i informacje o wynikach matury. Maturzyści będą mogli odebrać swoje świadectwa dojrzałości oraz wyniki matury 2016 w tym samym dniu. To już jutro - we wtorek 5 lipca.

Matura 2016 - wyniki. Sprawdź wyniki matury online

Żeby poznać swoje wyniki matury 2016 nie trzeba jednak czekać aż do wtorkowego poranka. Nie trzeba też wybrać się w tym celu do swojej szkoły. Aby wcześniej sprawdzić wyniki matury 2016 wystarczy zalogować się na stronę OKE (Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej), do której dany maturzysta jest przypisany. W panelu logowania należy wpisać swój PESEL oraz hasło otrzymane wcześniej w szkole. Wyniki matury 2016 można sprawdzać już minutę po północy 5 lipca 2016 r.

Należy jednak pamiętać, że w tym czasie serwery OKE mogą być przeciążone i może się zdarzyć, że wystąpią problemy z wyświetlaniem danych o wynikach. Dlatego najlepiej uzbroić się w cierpliwość.

Matura 2016 WYNIKI. Gdzie szukać wyników w internecie?

Wyniki matury 2016 można sprawdzać na stronach ośmiu Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Maturzyści będą mogli się na nie logować już minutę po północy od 5 lipca.

Podajemy adresy OKE, pod którymi maturzyści będą mogli sprawdzić wyniki matury 2016:

OKE Warszawa

OKE Poznań

OKE Wrocław

OKE Jaworzno

OKE Kraków

OKE Łomża

OKE Gdańsk

OKE Łódź

Więcej o: