Największa kolorowanka na świecie - bijemy rekord!

12 metrów kwadratowych, czyli 18 stron do kolorowania - to wyzwanie, z którym zmierzą się młodzi warszawiacy. W najbliższą sobotę, 4 czerwca w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie dzieci spróbują ustanowić nowy rekord na największą kolorowankę na świecie. W próbie pobicia rekordu pomagać będzie aktorka - Aneta Zając. W tym dniu swoje 25 urodziny świętować będą Danonki i z tej okazji przygotowano dla uczestników również inne atrakcje m.in. konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami.

4 czerwca w warszawskim ZOO punktualnie o 11.00 rozpocznie się próba pobicia Rekordu Guinnessa na największą kolorowankę na świecie. W ten niezwykły sposób Danonki będą świętowały swoje 25. urodziny. Każde dziecko, które weźmie udział w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal i dyplom.

Próba pobicia Rekordu Guinnessa to tylko jedna z atrakcji, które czekają na dzieci i ich opiekunów w tym dniu. Organizatorzy przygotowali także gry i zabawy dla najmłodszych oraz strefę relaksu dla dorosłych. Ponadto będzie można wziąć udział w konkurencjach sportowych oraz konkursie na najładniejszy rysunek indywidualny. Nie zabraknie także wspólnego śpiewania sto lat, a razem z dziećmi bić rekord i świętować jubileusz będzie Aneta Zając, aktorka, a prywatnie mama dwóch synów.

- Bardzo się cieszę, że będę mogła poprowadzić niezwykły event z okazji 25. urodzin Danonków. Poza gigantyczną kolorowanką na wszystkich czekać będzie pyszny urodzinowy tort. Zapraszam serdecznie 4 czerwca do warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Gwarantujemy wyborną zabawę - mówi Aneta Zając, aktorka.

Ostatni rekord w tej kategorii to kolorowanka o powierzchni 10 metrów kwadratowych i dwa lata temu ustanowiły go również polskie dzieci. Z ich wyczynem zmierzyli się Anglicy, ale ich rekordowa kolorowanka o powierzchni 11 metrów kwadratowych nie została jeszcze uznana za największą na świecie. Teraz młodzi warszawiacy mają szansę, aby ich kolorowa praca trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Czy im się uda, przekonamy się o tym w najbliższą sobotę.

Sto lat Danonki! 10 tys. spersonalizowanych książeczek w prezencie dla dzieci!

25. urodziny to wspaniała okazja do wspólnego świętowania. Aby wyjątkowo uczcić ten jubileusz marka Danonki przygotowała dla rodziców i ich pociech urodzinową promocję, która potrwa do końca czerwca. Każdy kto wejdzie na stronę www.urodziny.danonki.pl , może zdobyć wyjątkowy prezent - spersonalizowaną i pięknie ilustrowaną bajkę z dzieckiem w roli bohatera przygód Danonka.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.urodziny.danonki.pl .