Matura 2016 z chemii - poziom rozszerzony [ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, WASZE WRAŻENIA]

Matura 2016 z chemii na poziomie rozszerzonym odbyła się dziś o 9:00. Na rozwiązanie arkusza uczniowie mieli 180 minut. W Internecie wciąż przybywa opinii na temat tegorocznego egzaminu. Sprawdź pierwsze reakcje i skonfrontuj swoje odpowiedzi z przykładowymi rozwiązaniami ekspertów edulandia.pl!

Matura 2016 z chemii na poziomie rozszerzonym - wasze wrażenia

Zamieszczane w Internecie opinie wskazują na to, że matura z chemii była naprawdę trudna. Czy matura 2016 z chemii pokrzyżuje plany przyszłych studentów?

Rozszerzona matura z chemii - ZADANIA i ARKUSZE CKE

Matura rozszerzona z chemii to wyjątkowo ważny egzamin dla osób, które wybierają studia, gdzie przedmiot ten jest brany pod uwagę przy punktacji. Zadania, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie okazały się naprawdę trudne. Czy matura 2016 z chemii zaskoczy niższą niż zwykle średnią wyniku?

Fot. CKE

Matura 2016 CHEMIA - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 z chemii - odpowiedzi

Jeżeli nie możesz doczekać się oficjalnych wyników, oszacuj swój wynik, sprawdzając przykładowe odpowiedzi zamieszczone na edulandia.pl! Sprawdź, czy matura z chemii będzie twoim sukcesem!

Jeżeli nie możesz doczekać się oficjalnych wyników, oszacuj swój wynik, sprawdzając przykładowe odpowiedzi zamieszczone na edulandia.pl! Sprawdź, czy matura z chemii będzie twoim sukcesem!

Matura 2016 CHEMIA - Arkusze CKE, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 - co jeszcze czeka maturzystów?

Matura 2016 z chemii wciąż jeszcze nie oznacza końca tego burzliwego okresu w życiu maturzystów. Już w poniedziałek z arkuszami zmierzą się uczniowie, którzy zdecydowali się pisać fizykę oraz historię.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: