Matura 2016: chemia rozszerzona: "Kto poprawia za rok?" [WRAŻENIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Matura 2016 z chemii wzbudziła wśród tegorocznych maturzystów ogromne emocje. Opinie zamieszczane w Internecie świadczą o tym, że chemia na maturze 2016 okazała się ogromnym wyzwaniem. Nie wiesz, jak ci poszło? Przykładowe odpowiedzi i arkusze CKE znajdziesz na edulandia.pl!

Matura 2016 z chemii: opinie

#matura2016 z chemii króluje na Twitterze, niestety w niezbyt pozytywnej formie. Uczniowie skarżą się na zadania i zastanawiają się, czy matura 2016 z chemii nie skreśli ich planów na studia.

"Kto poprawia chemię i biologię za rok?"

"No tak, skoro biola była spoko, to było do przewidzenia, że nam dowalą chemią"

"Współczuję wam tej chemii."

Matura 2016 z chemii: przebieg

Matura 2016 z chemii trwała 180 minut. Uczniowie mogli korzystać z karty wybranych wzorów. Absolutnie zabronione było korzystanie z komputerów i innych tego typu urządzeń.

Matura 2016 z chemii rozszerzonej - zadania z poprzednich lat

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z CHEMII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>> <

Matura 2016: chemia - ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE

Matura 2016 z chemii może okazać się przepustką na wymarzone studia. Nie czekaj aż do czerwca na wyniki i oszacuj je już dzisiaj na podstawie przykładowych odpowiedzi zamieszczonych na edulandia.pl. Sprawdź, jak poszła ci matura 2016 z chemii!

Matura 2016 CHEMIA - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>> Matura 2016 CHEMIA - Arkusze CKE, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 z chemii - Twitter

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: