Matura 2016: CHEMIA rozszerzona [WASZE WRAŻENIA, ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Matura 2016 z chemii rozszerzonej rozpoczęła się dzisiaj o 9:00. Pierwsze komentarze pojawiające się w sieci świadczą o tym, że egzamin należał do trudnych. Wielu uczniów przewiduje, że kiepski wynik może utrudnić im zdobycie miejsca na wymarzonym kierunku studiów. Czy matura z chemii rzeczywiście była aż tak skomplikowana? Sprawdź arkusze i przykładowe odpowiedzi!

Matura 2016: chemia - wasze wrażenia

Liczba postów oceniających maturę z chemii ciągle rośnie. W tym momencie ciężko doszukać się jakiejkolwiek pozytywnej opinii. Użytkownicy Twittera zgodnie twierdzą, że matura 2016 z chemii nie należała do najłatwiejszych:

"Matura z chemii to jakaś masakra #matura2016. Trzeba być jakimś geniuszem, żeby to dobrze napisać..."

"Współczuję osobom z humana, które pisały chemię w tym roku, albo ktoś poprawiał. Rok temu przy tym to pikuś."

"Chemia na początku dała mi nadzieję, że zdam to jakoś dobrze, a później chciałam wyjść, nie rozwiązując części zadań."

"Chyba powitam 20% z chemii. Jeśli szczęście dopisze."

Czy matura rozszerzona z chemii faktycznie była aż tak trudna? Zobacz oficjalne arkusze CKE i przekonaj się, jak ty napisałbyś maturę z chemii.

Matura 2016 z chemii - ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Matura 2016 z chemii wzbudza ogromne emocje. Wiemy, że oczekiwanie na wyniki aż do czerwca może okazać się niebywale stresujące. Dlatego jeszcze dzisiaj opublikujemy arkusze CKE i przykładowe odpowiedzi. Sprawdź, jak poszła ci matura z chemii rozszerzonej!

Matura 2016 CHEMIA - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>> Matura 2016 CHEMIA - Arkusze CKE, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 z chemii rozszerzonej - wrażenia na Twitterze

Matura 2016 chemia to aktualnie jeden z najpopularniejszych tematów na Twitterze. Chemia na maturze 2016 okazała się wyjątkowo trudna:

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: