Matura 2016 CHEMIA - przykładowe ODPOWIEDZI! Poziom rozszerzony i podstawowy. Trudna matura z chemii [ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Matura 2016 chemia - egzamin 13 maja 2016. O godzinie 9 maturzyści zaczęli rozwiązywać maturę z chemii na poziomie rozszerzonym. Część uczniów pisze też maturę z chemii na poziomie podstawowym. Podobno tegoroczna matura z chemii była trudna - mamy opinie zdjących. Odpowiedzi do matury 2016 z chemii podstawowej i rozszerzonej jeszcze dziś na Edulandia.pl. Opublikujemy arkusze CKE i rozwiązania zadań. Maturzysto, sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 z chemii!

Matura 2016 CHEMIA, poziom rozszerzony - "20 proc. jeśli szczęście dopisze"

Matura 2016 z chemii na poziomie rozszerzonym odbyła się 13 maja. Egzamin zaczął się punktualnie o godzinie 9. Wtedy uczniowie dostali arkusze CKE z zadaniami z rozszerzonej chemii. Na rozwiązanie wszystkich zadań z arkusza maturalnego mieli 180 minut. W arkuszu z chemii rozszerzonej znalazło się aż 41 zadań. Oto komentarze po egzaminie z chemii rozszerzonej:

"41 zadań na maturze, po połowie miałem dosyć"

"Chemia na początku dała mi nadzieję, że zdam to jakoś dobrze, a później chciałam wyjść nierozwiazujac części zadań"

"Chyba powitam 20% z chemii. Jeśli szczęście dopisze."

"No i ciekawe czy będę lekarzem... Po tej chemii pewności nie mam"

"Bardzo śmieszne cke, naprawdę tak się uśmiałam na tej chemii :))"

"Nawet nie wiem, jak mam skomentować tę chemię, chyba tylko słowami BYE BYE MEDYCYNO"

Matura 2016 chemia, poziom podstawowy. Jak przebiegał egzamin?

Część maturzystów przystąpiło dziś do matury z chemii na poziomie podstawowym. Początek tego egzaminu o godzinie 9. Na rozwiązanie arkuszy CKE z matury z chemii podstawowej maturzyści mieli 120 minut.

Maturę 2016 z chemii zdawało dziś 31,7 tys. abiturientów. To 12,5 proc. wszystkich tegorocznych maturzystów.

Matura 2016, chemia, rozszerzenie i podstawa. ODPOWIEDZI, arkusz CKE, rozwiązania zadań

Jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl opublikujemy odpowiedzi do matury 2016 z chemii. Opublikujemy odpowiedzi do chemii na poziomie rozszerzonym oraz podstawowym. Zamieścimy też oficjalne arkusze CKE do matury z chemii. Nasi eksperci rozwiążą zadania, jakie pojawiły się na maturze z chemii, a maturzyści będą mogli porównać te rozwiązania z odpowiedziami, których udzielili na egzaminie. Maturzysto, zobacz, czy zdałeś maturę 2016 z chemii!

Matura 2016 - dziś jeszcze GEOGRAFIA! [ODPOWIEDZI, zadania]

13 maja 2016 maturzyści podejdą też do egzaminu z geografii. Większość będzie pisać maturę z geografii rozszerzonej, ale część zdających przystąpi do tego egzaminu na poziomie podstawowym. Początek matury 2016 z geografii o godzinie 14. Odpowiedzi i arkusze CKE jeszcze dziś na Edulandia.pl. Maturzysto, przekonaj się, jak ci poszła matura 2016 z geografii.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: