Matura 2016: NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony. Schopenhauer i Faust w arkuszach [ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Matura 2016 niemiecki - te egzaminy już za nami. 12 maja maturzyści pisali maturę z niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Pierwszy egzamin rozpoczął się o godzinie 9 i trwał 120 minut. Drugi wystartował o godzinie 14, a na jego rozwiązanie maturzyści mieli 150 minut. Mamy odpowiedzi do matury 2016 z niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Jakie zadania były w arkuszu CKE na niemieckim rozszerzonym? Zobacz nasze rozwiązania do matury 2016 z niemieckiego na poziomie rozszerzonego.

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 NIEMIECKI rozszerzony. ZADANIA: Faust i Schopenhauer

Wygląda na to, że matura 2016 z niemieckiego rozszerzonego była dla zdających raczej przyjemnością. Maturzystom szczególnie spodobał się fakt, że na maturze z niemieckiego pojawiły się odniesienia do Schopenhauera i Fausta.

"Schopenhauer na rozszerzeniu z niemieckiego"

"To słuchanie było tak łatwe"

"Na rozszerzeniu z niemieckiego drugie zadanie ze słuchania to kosmos, nic nie ogarniałam! A tak poza tym to całkiem fajne"

"Niemiecki podstawa banał, fajnie się pisało"

"Mój ukochany Faust i Schopenhauer na niemieckim <333 wygrać życie"

Matura 2016, język niemiecki, rozszerzenie. "Słuchanka naprawdę prosta"

Wiemy już, jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE na maturze 2016 z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Maturzyści dzielili się informacjami o zadaniach z niemieckiego na Twitterze. Swoje wpisy zamieszczali pod hashtagiem #matura2016. Oto niektóre z nich:

"Rozprawka w miarę łatwa, ale po prostu byłem strasznie zmęczony, nie mogłem przez 1-szą godzinę nawet 1 zdania dobrze przeczytać"

"Słuchanka naprawdę prosta, a wypracowanie to albo rozprawka o tym czy komórka jest najważniejszym wynalazkiem XX wieku albo list o stworzenie miejsc na spotkania dla młodzieży"

Matura 2016, NIEMIECKI, poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI, arkusze CKE

Nasi eksperci rozwiązują arkusze CKE do matury 2016 z niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Dzięki temu maturzyści będą mogli porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami naszych specjalistów. Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na maturze 2016 z języka niemieckiego rozszerzonego. Przekonaj się, czy zdałeś maturę 2016 z niemieckiego na poziomie rozszerzonym!

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 JĘZYK NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy

Dziś o godzinie 9 rozpoczęła się matura z niemieckiego na poziomie podstawowym. Mamy już przykładowe odpowiedzi do tego egzaminu oraz oficjalne arkusze CKE. Zobacz odpowiedzi naszych ekspertów do matury 2016 z niemieckiego na poziomie podstawowym. Dowiedz się, czy zdałeś maturę z niemieckiego podstawowego.

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom podstawowy >>>

Więcej o: