Matura 2016, JĘZYK NIEMIECKI rozszerzony - RELACJA NA ŻYWO. Matura z niemieckiego trwa [ODPOWIEDZI, arkusz CKE, ZADANIA]

Matura 2016 z niemieckiego rozszerzonego rozpoczęła się 12 maja o godzinie 14. Maturzyści właśnie rozwiązują maturę z niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Na uporanie się z arkuszem CKE mają 150 minut. Wcześniej część zdających przystąpiła do egzaminu z niemieckiego na poziomie podstawowym. Mamy już odpowiedzi do tej matury. Odpowiedzi do matury 2016 z niemieckiego na poziomie rozszerzonym jeszcze dziś na Edulandia.pl. Sprawdź, czy zdałeś maturę z niemieckiego!

Matura 2016 NIEMIECKI rozszerzony. Uczniowie piszą. Co w arkuszach?

Matura 2016 z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym odbywa się w czwartek 12 maja 2016. Uczniowie od godziny 14 rozwiązują zadania w arkuszach CKE z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Na wypełnienie arkusza maturalnego z niemieckiego dostali od CKE 150 minut. W tym czasie muszą rozwiązać 10 zadań. Część z nich to zadania ze słuchu, część opiera się na tekstach. W arkuszach z niemieckiego rozszerzonego znajdują się też zadania z gramatyki. Ostatnim poleceniem na maturze 2016 z niemieckiego rozszerzonego będzie stworzenie dłuższej wypowiedzi pisemnej.

Matura 2016 język niemiecki, rozszerzenie. ODPOWIEDZI do poziomu rozszerzonego

Jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl opublikujemy przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Nasi eksperci rozwiążą arkusz maturalny z zadaniami z niemieckiego rozszerzonego tuż po tym, jak CKE opublikuje je na swojej stronie. Maturzyści będą mogli porównać swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z niemieckiego rozszerzonego!

Matura 2016 NIEMIECKI, poziom podstawowy. ODPOWIEDZI

Dziś o godzinie 9 rozpoczęła się matura 2016 z niemieckiego na poziomie podstawowym. Zdający mieli 120 minut na rozwiązanie 10 zadań z arkusze CKE. Eksperci serwisu Edulandia.pl rozwiązali już wszystkie zadania, które znalazły się w arkuszu maturalnym z niemieckiego. Zobacz nasze przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z niemieckiego podstawowego. Przekonaj się, czy zdałeś maturę z języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom podstawowy >>>

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: