Matura 2016: FIZYKA - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony i podstawowy. Wrażenia: "Prąd jak zwykle mnie rozłożył" [ARKUSZE CKE, ZADANIA, ROZWIĄZANIA]

Matura 2016 fizyka rozszerzona - to jeden z najtrudniejszych egzaminów z przedmiotów dodatkowych. Na rozwiązanie matury z fizyki na poziomie rozszerzonym uczniowie mieli 180 minut. Część uczniów mogła dziś przystąpić do matury z fizyki na poziomie podstawowym. Publikujemy odpowiedzi do matury z fizyki! Mamy też pierwsze komentarze zdających po maturze 2016 z fizyki. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 z fizyki rozszerzonej i podstawowej.

Matura 2016 z FIZYKI - ARKUSZE, poziom rozszerzony>>>

Matura 2016 z FIZYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony>>>

Matura 2016 z FIZYKI - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z FIZYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 FIZYKA, poziom rozszerzony. Wrażenia po egzaminie

Maturzyści zakończyli już rozwiązywanie matury z fizyki i astronomii na poziomie rozszerzonym. Swoimi wrażeniami dzielą się w mediach społecznościowych. Oto pierwsze komentarze, które pojawiły się na Twitterze po maturze 2016 z fizyki rozszerzonej:

"Fizyka poszła mi za łatwo. Pewnie coś schrzaniłam."

"Prąd jak zwykle mnie rozłożył xD"

"Właśnie miałam fizykę, ostatnie rozszerzenie już... XD Jakaś masakra Liczę na jakieś 10% z tego"

"Ogólnie nie było tak źle, nie umiałam częściowo 2-3 zadań a reszta do zrobienia...:) Jak na moją wiedzę z fizyki to dużo :D"

Matura 2016, fizyka rozszerzona. ZADANIA: obliczanie prędkości kulki, paralaksa

Maturzyści w mediach społecznościowych informują o tym, jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE na maturze z fizyki na poziomie rozszerzonym. Zobacz pierwsze wpisy, które zostały zamieszczone na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Szkicowanie wykresu ruchu wózka który napotkał przeszkodę i się odbił, obliczanie czasu i miejsca tego odbicia."

"Obliczanie prędkości kulki w ruchu po równi pochyłej, zadania z paralaksą"

Matura 2016 fizyka. Nastroje maturzystów przed egzaminem

Matura z fizyki uważana jest za jeden z najtrudniejszych egzaminów w ramach matury. Nie inaczej jest w tym roku. Maturzyści dzielili się swoimi odczuciami przed wejściem na salę egzaminacyjną przed maturą z fizyki. Oto wpisy, które zamieszczali na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Fizyka za 6 godzin. Śmiesznie"

"Jutro fizyka. Trzymajcie kciuki. :)"

"Jutro będzie rzeź. #fizyka"

"Przejrzę arkusz jutro rano, jak stwierdzę ze nie mogę nic policzyć najprostszymi wzorami to "oddam i mam dzień wolny"

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 fizyka, poziom rozszerzony i podstawiwy. ODPOWIEDZI, rozwiązania, arkusze CKE

Na stronie Edulandia.pl publikujemy oficjalne arkusze CKE oraz przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z fizyki rozszerzonej. Nasi eksperci rozwiązują zadania, które pojawiły się na tegorocznej maturze z fizyki. Maturzysto, nie czekaj do czerwca na oficjalne wyniki matury 2016. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów i przekonaj się, jak napisałeś maturę 2016 z fizyki rozszerzonej i podstawowej!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Zobacz wideo
Więcej o: