Matura 2016 FIZYKA. Dziś egzamin z fizyki na poziomie podstawowym [ZADANIA, ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]

Matura 2016 fizyka - to jeden z egzaminów, którego obawiają się wszyscy zdający. Na rozwiązanie matury z fizyki na poziomie podstawowym uczniowie mają 120 minut. Czy fizyka na maturze 2016 rzeczywiście sprawi uczniom dużo problemów? Sprawdź, czego możesz się spodziewać i gdzie szukać odpowiedzi!

Matura 2016 FIZYKA, podstawa. Jakie będą zadania?

Matura 2016 z fizyki na poziomie podstawowym będzie trwać 120 minut, w trakcie których uczniowie będą musieli wykazać się dużą wiedzą. Jeżeli zapoznasz się z formułą zdań, jakie pojawiły się w poprzednich latach, dużo łatwiej będzie ci zrozumieć polecenia.

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 FIZYKA podstawowa. ODPOWIEDZI, arkusze CKE, rozwiązania

Wiemy, że oczekiwanie na wyniki matury 2016 jest dla maturzystów ogromnym wyzwaniem. Właśnie dlatego nasi eksperci będą na bieżąco rozwiązywać udostępnione przez CKE arkusze maturalne. Sprawdź, czy zdałeś maturę z fizyki 2016 i czy dostaniesz się na wymarzone studia!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: