Matura 2016, FIZYKA rozszerzona. Jutro egzamin! Co będzie? [ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI]

Matura 2016, fizyka rozszerzona. Egzamin odbędzie się już jutro o godz. 9:00. Jakie zadania pojawią się w arkuszach CKE na maturze z fizyki? Zobacz, czego możesz się spodziewać na jutrzejszym egzaminie. Odpowiedzi do matury 2016 z fizyki rozszerzonej już jutro na Edulandia.pl. Sprawdź, czy zdałeś maturę z fizyki!

Matura 2016 FIZYKA - poziom rozszerzony. TERMINY, informacje CKE

Matura z fizyki 2016 na poziomie rozszerzonym rozpocznie się już 16 maja o godz. 9:00. Na rozwiązanie całego arkusza CKE przewidziano 180 minut.

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 fizyka, rozszerzenie. Co zabrać na egzamin?

Na maturze 2016 z fizyki musisz mieć ze sobą dowód osobisty, który stanowi dokument potwierdzający twoją tożsamość dla członków komisji. Pamiętaj także o tym, by zabrać długopis lub pióro z czarnym wkładem. Na maturze z fizyki możesz mieć także linijkę oraz kalkulator prosty. Szkoła musi zapewnić ci dostęp do kart wybranych wzorów oraz stałych fizycznych. Pod żadnym pozorem nie próbuj korzystać z telefonu ani innych urządzeń tego typu, ponieważ grozi to przerwaniem i unieważnieniem egzaminu.

Matura 2016 fizyka, poziom rozszerzony. ZADANIA, arkusze CKE, rozwiązania

embed
embed
embed

Matura 2016, FIZYKA, rozszerzenie. ODPOWIEDZI, rozwiązania, CKE arkusze

Oficjalne wyniki matury 2016 zostaną opublikowane przez CKE dopiero w czerwcu, ale przykładowe odpowiedzi naszych ekspertów znajdziesz na Edulandia.pl już jutro po godzinie 14! Sprawdź, jak poszła ci matura 2016 z fizyki! Czy zdałeś maturę fizyki i dostaniesz się na wymarzone studia?

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: