Matura 2016 - NIEMIECKI - ODPOWIEDZI. Poziom podstawowy, relacja na żywo [ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA]

Matura 2016 z języka niemieckiego odbyła się 12 maja o 9. Prowadzimy relację na żywo z matury 2016 z języka niemieckiego. Dziś o 14 druga część egzaminu z tego języka - matura z niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE z niemieckiego? Odpowiedzi na Edulandia.pl. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów i sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z niemieckiego podstawowego.

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom podstawowy >>>

Matura 2016, JĘZYK NIEMIECKI, podstawa

Matura z niemieckiego - to już dziś. Punktualnie o godzinie 9 rozpoczął się egzamin maturalny z niemieckiego na poziomie podstawowym. Uczniowie dostali wtedy arkusze CKE. Na ich rozwiązanie mieli 120 minut. W arkuszach z matury z niemieckiego na poziomie podstawowym znajdują się zadania ze słuchu, zadania gramatyczne, teksty na czytanie ze zrozumieniem. Należy też stworzyć własną dłuższą wypowiedź pisemną.

Matura 2016 niemiecki. Poziom podstawowy - RELACJA NA ŻYWO

Uczniowie piszą jeszcze maturę z niemieckiego na poziomie podstawowym. Tuż po zakończeniu tego egzaminu podamy pierwsze informacje o zadaniach, które pojawiły się w arkuszach CKE na maturze z niemieckiego podstawowego. Jakie nastroje panowały przed tym egzaminem wśród tegorocznych abiturientów? Oto wpisy na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Trzymajcie kciuki o 9 bo pisze z niemieckiego"

"Dzisiaj pisemny niemiecki. Nic się nie uczyłam"

"Zostały mi TYLKO 142 czasowniki nieregularne do nauczenia :)"

"Jak zepsuję ten niemiecki w czwartek to wyjeżdżam na plantację bawełny do Chin"

"Skoro mówią że podstawa angielskiego była banalna to ja chce tak samo łatwy niemiecki"

Matura 2016, język niemiecki podstawowy. ODPOWIEDZI, arkusze CKE

Dzisiaj w serwisie Edulandia.pl opublikujemy przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z języka niemieckiego. Publikujemy odpowiedzi do matury z niemieckiego na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Egzamin z niemieckiego rozszerzonego rozpocznie się o godzinie 14. W serwisie Edulandia.pl będziemy publikować także oficjalne arkusze CKE oraz transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Maturzysto, porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 z języka niemieckiego!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: