Matura 2016, NIEMIECKI podstawowy - mamy ODPOWIEDZI! Arkusz CKE, zadania, rozwiązania

Matura 2016 niemiecki, poziom podstawowy - ten egzamin już za nami. Maturzyści mieli 120 minut, aby rozwiązać zadania z języka niemieckiego na poziomie podstawowym, które znalazły się w arkuszu CKE. Publikujemy odpowiedzi naszych ekspertów i arkusze CKE do matury 2016 niemieckiego podstawowego. Sprawdź, czy zdałeś maturę z niemieckiego!

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom podstawowy >>>

Matura 2016, NIEMIECKI podstawowy. Arkusz CKE, zadania

Tegoroczny arkusz CKE do matury z niemieckiego na poziomie podstawowym składał się z 10 zadań. Pierwsze 3 zadania należało wykonać ze słuchu. Poza tym w arkuszach maturalnych z języka niemieckiego na poziomie podstawowym pojawiły się zagadnienia gramatyczne oraz wypracowanie do napisania. W tym roku była to wiadomość e-mail.

Matura 2016, j. niemiecki, podstawa. "Nadspodziewanie easy"

Abiturienci przystępujący do matury 2016 z języka niemieckiego na poziomie podstawowym byli dość zgodni - ocenili, że matura z niemieckiego podstawowego okazała się w tym roku łatwa. Oto komentarze, które pojawiły się po tym egzaminie na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Dziękujemy tym co trzeba za tak prosty niemiecki"

"Niemiecki prosty liczę na 100%" "Podstawa z niemieckiego nie była trudna, ale na pewno trudniejsza niż w poprzednich latach"

"Niemiecki był nadspodziewanie easy"

"Ten niemiecki serio był taki prosty czy to tylko głupie wrażenie?"

Matura 2016 NIEMIECKI. ODPOWIEDZI, arkusze CKE, zadania

Eksperci Edulandia.pl rozwiązali już zadania, które znalazły się w arkuszu CKE na maturze z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Przekonaj się, jak napisałeś maturę 2016 z niemieckiego podstawowego. Maturzysto, sprawdź, czy zdasz niemiecki!

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 - język niemiecki rozszerzony. Odpowiedzi na Edulandia.pl

Jeszcze dziś będziemy także publikować arkusz i odpowiedzi do matury 2016 z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Początek tego egzaminu punktualnie o godzinie 14. Zapraszamy też do śledzenia komentarzy na facebookowym profilu "Ożesz w maturę".

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: