Matura 2016, NIEMIECKI, rozszerzony, ODPOWIEDZI! Zadania: "Mój ukochany Faust i Schopenhauer" [ODPOWIEDZI, ZADANIA, ARKUSZ CKE]

Matura 2016 niemiecki - dziś egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na napisanie arkusza na poziomie podstawowym maturzyści dostali 120 minut. Maturę rozszerzoną z niemieckiego napisali w 150 minut. Mamy informacje o zadaniach, jakie pojawiły się na maturze rozszerzonej z niemieckiego. Odpowiedzi do matury 2016 z niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym na Edulandia.pl.

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 NIEMIECKI - Arkusze CKE i transkrypcje nagrań, poziom podstawowy >>>

Matura 2016, niemiecki - POZIOM ROZSZERZONY. Rozprawka o komórkach

Maturzyści właśnie skończyli rozwiązywanie egzaminu z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym. Na Twitterze donoszą o zadaniach, które pojawiły się na rozszerzonym niemieckim. Oto tweety zamieszczone przez maturzystów pod hashtagiem #matura2016:

"Mój ukochany Faust i Schopenhauer na niemieckim <333 wygrać życie"

"Słuchanka naprawdę prosta, a wypracowanie to albo rozprawka o tym czy komórka jest najważniejszym wynalazkiem XX wieku albo list o stworzenie miejsc na spotkania dla młodzieży"

"Rozprawka w miarę łatwa ale po prostu byłem strasznie zmęczony, nie mogłem przez 1-szą godzinę nawet 1 zdania dobrze przeczytać"

Matura 2016 NIEMIECKI, poziom podstawowy. E-mail o kursie językowym, proste słuchanie

Dziś o godzinie 9 maturzyści rozwiązywali arkusz z matury z niemieckiego na poziomie podstawowym. Wiemy już, jakie zadania pojawiły się na tym egzaminie i jakie są reakcje zdających po tej maturze. Zobacz wpisy maturzystów na Twitterze zamieszczone pod hashtagiem #matura2016:

"E-mail był o kursie językowym a zadania spoko. Słuchanie proste wszystko można było usłyszeć a czytanie to nawet nie takie źle"

Matura 2016 JĘZYK NIEMIECKI. "Liczę na 100 proc."

Maturzyści oceniają, że tegoroczna matura z niemieckiego na poziomie podstawowym była łatwa.

"Dziękujemy tym co trzeba za tak prosty niemiecki"

"Niemiecki prosty liczę na 100%"

"Podstawa z niemieckiego nie była trudna, ale na pewno trudniejsza niż w poprzednich latach"

"Niemiecki był nadspodziewanie easy"

"Ten niemiecki serio był taki prosty czy to tylko głupie wrażenie?"

Matura 2016 JĘZYK NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, arkusze CKE, zadania

Opublikowaliśmy już odpowiedzi do matury z niemieckiego na poziomie podstawowym. Jeszcze dziś po publikacji arkuszy CKE nasi eksperci z Edulandia.pl rozwiążą tegoroczną maturę z niemieckiego na poziomie rozszerzonym, a my podamy przykładowe odpowiedzi na stronie i naszym facebookowym profilu "Ożeż w maturę". Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z języka niemieckiego.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Zobacz HARMONOGRAM!

Zobacz wideo
Więcej o: