Matura 2016, CHEMIA, podstawowa [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Matura 2016 chemia - to jeden z egzaminów, przed którym drżą tegoroczni maturzyści. Na rozwiązanie poziomu podstawowego uczniowie mają 120 minut. Czy chemia na maturze faktycznie będzie trudna? Sprawdź, czego możesz się spodziewać na maturze 2016 z chemii podstawowej. Jakie zadania znajdą się w arkuszach CKE z chemii? Odpowiedzi do matury z chemii podstawowej już dziś na Edulandia.pl.

Matura 2016 CHEMIA podstawowa - jakie zadania mogą się pojawić?

Matura 2016 z chemii na poziomie podstawowym potrwa 120 minut, w trakcie których uczniowie będą musieli wykazać się dużą wiedzą. Zapoznanie się z formułą zadań z poprzednich lat może pomóc ci lepiej zrozumieć polecenia, które pojawią się w tegorocznym arkuszu CKE.

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z CHEMII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 chemia, podstawa. Wrażenia przed egzaminem

Maturzyści dzielą się swoimi nastrojami przed kolejnymi egzaminami w ramach matury 2016 w mediach społecznościowych. Z wpisów zamieszczonych pod hashtagiem #matura2016 na Twitterze wynika, że raczej stresują się maturą 2016 z chemii.

"Jutro pisze rozszerzenie z chemii # matura2016 trzymajcie proszę kciuki"

"Piątku trzynastego, daj wszytko tylko nie skalę pH na maturze z chemii."

"Boję się chemii, bo chcę żeby poszła mi jak najlepiej"

"Chemio, idę cię zdać na powyżej 90% i masz nie przeszkadzać!"

Matura 2016 chemia, poziom podstawowy - ODPOWIEDZI, arkusze CKE

Wiemy, że oczekiwanie na wyniki jest dla maturzystów niezwykle stresujące. Właśnie dlatego nasi eksperci będą na bieżąco rozwiązywać udostępnione przez CKE arkusze maturalne. Odpowiedzi do matury 2016 z chemii podstawowej już jutro. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Sprawdź, czy udzieliłeś popranych odpowiedzi na maturze 2016 z chemii.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: