Matura 2016, CHEMIA rozszerzona już jutro! [HARMONOGRAM, ARKUSZE, ZADANIA]

Matura 2016 z chemii na poziomie rozszerzonym została zaplanowana na jutro na godzinę 9:00. Czy zdążyłeś przyswoić cały materiał na jutrzejszy egzamin? Zapoznaj się z arkuszami z chemii z poprzednich lat, a na pewno nie zaskoczy cię formuła żadnego zadania. Sprawdź też, gdzie możesz szukać pierwszych odpowiedzi!

Matura 2016 z chemii - poziom rozszerzony, TERMINY, informacje

Rozszerzona matura z chemii 2016 rozpocznie się już 13 maja o 09:00. Na rozwiązanie wszystkich zadań przewidziano 180 minut.

Matura 2016 z CHEMII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016: chemia rozszerzona - co trzeba zabrać?

Na maturze z chemii musisz mieć ze sobą dowód osobisty. W komisji znajdą się nieznani ci nauczyciele z różnych szkół, którzy mogą poprosić cię o potwierdzenie tożsamości. Pamiętaj także o tym, by zabrać długopis lub pióro z czarnym tuszem. W żadnym wypadku nie wolno ci korzystać z telefonu komórkowego ani innych tego typu urządzeń.

Matura 2016 z chemii na poziomie rozszerzonym - zadania z poprzednich lat, arkusze CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 CHEMIA, poziom rozszerzony - kiedy ODPOWIEDZI?

Na oficjalne wyniku będziesz musiał poczekać aż do czerwca, ale przykładowe odpowiedzi naszych ekspertów znajdziesz na edulandia.pl już jutro po godzinie 14!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: