Matura 2016, CHEMIA podstawowa już jutro! [HARMONOGRAM, ARKUSZE, ZADANIA]

Matura 2016 z chemii na poziomie podstawowym odbędzie się już jutro o 09:00. Jesteś pewny, że przygotowałeś się wystarczająco dobrze? Zapoznaj się z arkuszami maturalnymi z poprzednich lat, a na pewno nie zaskoczy cię żadne zadanie. Sprawdź również, gdzie szukać pierwszych odpowiedzi!

Matura 2016 z chemii - poziom podstawowy, TERMINY, informacje

Podstawowa matura z chemii 2016 rozpocznie się już 13 maja o 09:00. Na rozwiązanie wszystkich zadań uczniowie otrzymają 120 minut.

Matura 2016 z CHEMII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>> <

Matura 2016: chemia podstawowa - co trzeba zabrać?

Na maturze z chemii musisz mieć ze sobą dowód osobisty, o który możesz zostać poproszony w celu potwierdzenia swojej tożsamości. Pamiętaj także o tym, by zabrać długopis lub pióro z czarnym wkładem. Absolutnie nie wolno ci korzystać z telefonu komórkowego ani innych tego typu urządzeń.

Matura 2016 z chemii na poziomie podstawowym - zadania z poprzednich lat, arkusze CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 CHEMIA, poziom podstawowy - kiedy ODPOWIEDZI?

Na oficjalne wyniku będziesz musiał poczekać aż do czerwca, ale przykładowe odpowiedzi naszych ekspertów znajdziesz na edulandia.pl już jutro po godzinie 14!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: