Matura 2016, BIOLOGIA podstawowa już jutro! [HARMONOGRAM, ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Matura 2016 z biologii na poziomie podstawowym odbędzie się już jutro o 9:00. Zdążyłeś powtórzyć cały materiał? Wykorzystaj ostatni moment na zapoznanie się z arkuszami maturalnymi z poprzednich lat, a na pewno nie zaskoczy cię żadne zadanie. Sprawdź również, gdzie szukać pierwszych odpowiedzi do matury 2016 z biologii!

Matura 2016 BIOLOGIA - poziom podstawowy, TERMINY, informacje

Podstawowa matura z biologii 2016 rozpocznie się już 11 maja o 9:00. Na rozwiązanie wszystkich zadań w arkuszu CKE uczniowie otrzymają 120 minut.

Matura 2016 z BIOLOGII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016: biologia podstawowa - co trzeba zabrać?

Na maturze z biologii musisz mieć ze sobą dowód osobisty, który stanowi dokument potwierdzający twoją tożsamość. Pamiętaj także o tym, by zabrać ze sobą długopis lub pióro z czarnym tuszem. Na maturze z biologii można ponadto mieć linijkę. Pod żadnym pozorem nie wolno ci korzystać z telefonu komórkowego ani innych urządzeń.

Matura 2016 BIOLOGIA, poziom podstawowy - zadania z poprzednich lat, arkusze CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 BIOLOGIA, poziom podstawowy - kiedy ODPOWIEDZI?

Na oficjalne wyniku będziesz musiał poczekać aż do czerwca, ale przykładowe odpowiedzi naszych ekspertów do matury 2016 z biologii znajdziesz na Edulandia.pl już jutro po godzinie 14. Maturzysto, porównaj swoje rozwiązania z przykładowymi odpowiedziami naszych ekspertów i sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z biologii.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: