Matura 2016 BIOLOGIA. Poziom rozszerzony i podstawowy - ODPOWIEDZI! [ARKUSZE CKE, ZADANIA]

Matura 2016 biologia - ten egzamin odbył się 11 maja. Matura z biologii rozpoczęła się o godzinie 9:00 i trwała 120 minut na poziomie podstawowym i 180 minut na rozszerzonym. Sukces na maturze z biologii może okazać się przepustką na wymarzone studia. Nie czekaj do czerwca na oficjalne wyniki CKE. Odpowiedzi do matury 2016 z biologii podstawowej i rozszerzonej znajdziesz na Edulandia.pl.

Matura 2016 BIOLOGIA - arkusze CKE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 BIOLOGIA - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 biologia - poziom podstawowy. ZADANIA CKE

11 maja o godzinie 9:00 uczniowie otrzymali arkusz CKE z podstawowej biologii, z którym musieli się uporać w 120 minut. Wiemy już, że na maturze 2016 z biologii podstawoej pojawiły się polecenia związane z genetyką, analizowaniem przebiegu eksperymentu oraz przetwarzaniem informacji biologicznych.

Matura 2016, BIOLOGIA. Wrażenia przed egzaminem

Przed wejściem na salę egzaminacyjną na maturę 2016 z biologii maturzyści dzielili się swoimi nastrojami i obawami w mediach społecznościowych. Większość abiturientów stresowało się maturą z biologii. Takie wpisy pojawiły się na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Błagam aby nie układ pokarmowy"

"Trzymajcie kciuki, bo to będzie pogrom #biologia"

"Nie zdam. Nie ma szans żebym zaliczyła tą biologię"

Matura 2016 biologia - jak wygląda egzamin?

Na egzaminie maturzyści mogą mieć przy sobie wyłącznie długopis lub pióro z czarnym wkładem, linijkę oraz dowód osobisty. Wszelkie próby korzystania z telefonów komórkowych lub innych urządzeń w trakcie egzaminu mogą skutkować jego przerwaniem.

Matura 2016 z BIOLOGII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 biologia, ODPOWIEDZI

Możecie odetchnąć z ulgą, bo nie musicie czekać w niepewności aż do czerwca. Jeszcze dzisiaj będziecie mogli oszacować swój wynik. W serwisie Edulandia.pl opublikowaliśmy już odpowiedzi do matury 2016 z biologii podstawowej przygotowane przez naszych ekspertów. Porównaj swoje odpowiedzi z naszymi rozwiązaniami. Przekonaj się, czy zdałeś maturę 2016 z biologii!

Matura 2016 BIOLOGIA - arkusze CKE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 BIOLOGIA - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: