Matura 2016 BIOLOGIA, poziom podstawowy. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE. Czy zdałeś maturę z biologii?

Matura 2016 z biologii na poziomie podstawowym odbyła się 11 maja o 9:00. Na rozwiązanie arkusza CKE maturzyści mieli 120 minut. Jak maturzyści oceniają tegoroczny egzamin? Sprawdź pierwsze opinie i porównaj swoje odpowiedzi z przykładowymi rozwiązaniami ekspertów serwisu Edulandia.pl! Zobacz, czy zdałeś maturę 2016 z biologii podstawowej.

Matura 2016 BIOLOGIA - arkusze CKE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 BIOLOGIA - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 BIOLOGIA, poziom podstawowy. Arkusz CKE

Matura 2016 z biologii podstawowej składała się z zadań sprawdzających głównie kompetencje złożone. Pierwsze wpisy publikowane na Twitterze wskazują na to, że podstawowa matura 2016 z biologii okazała się dla tegorocznych maturzystów raczej łatwa.

Zobacz oficjalne arkusze CKE i sprawdź, czy użytkownicy Twittera mają rację.

Matura 2016 z BIOLOGII - sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 z biologii - ODPOWIEDZI, zadania, rozwiązania

Matura 2016 z biologii podstawowej zakończyła się w środę 11 maja. Eksperci Edulandia.pl rozwiązali już arkusze CKE z biologii na poziomie podstawowym. Porównaj swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów. Sprawdź, jak ci poszła matura 2016 z biologii.

Matura 2016 BIOLOGIA - arkusze CKE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 BIOLOGIA - ODPOWIEDZI, poziom podstawowy >>>

Matura 2016 HARMONOGRAM - co jeszcze czeka maturzystów?

Matura 2016 z biologii to wciąż nie koniec tego burzliwego okresu w życiu maturzystów. Jeszcze w tym tygodniu z egzaminami zmierzą się uczniowie, którzy zadeklarowali chęć przystąpienia do matury z języka niemieckiego, chemii oraz geografii. Odpowiedzi do wszystkich egzaminów maturalnych i arkusze CKE na Edulandia.pl w dzień każdego egzaminu! Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: