Matura 2016 matematyka rozszerzona - to dziś! ODPOWIEDZI, najtrudniejsze zadania, arkusze CKE, ROZWIĄZANIA

Matura z matematyki rozszerzonej 2016 odbywa się dziś, 9 maja. Uczniowie piszą jeszcze egzamin z matematyki. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE? Czy egzamin jest trudny? Odpowiedzi do matury z matematyki jeszcze dzisiaj - znajdziesz je na Edulandia.pl.

Matura 2016 matematyka rozszerzona. RELACJA NA ŻYWO

Uczniowie powoli kończą pisać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jak im poszło? Jeszcze nie wiadomo. Wygląda na to, że większość maturzystów zostanie w sali egzaminacyjnej aż do końca egzaminu. Na rozwiązanie arkuszy CKE z matury z matematyki rozszerzonej abiturienci dostali 180 minut. W tym roku do matury z rozszerzonej matematyki przystępuje 8 tys. zdających.

Matura 2016 MATEMATYKA, rozszerzenie. Twitter: "Rzeź"

Matura z matematyki co roku jest postrachem zdecydowanej większości zdających. Abiturienci boją się zarówno matury z matematyki na poziomie podstawowym, która od paru lat jest egzaminem obowiązkowym, jak i matury na poziomie rozszerzonym. Swoimi obawami maturzyści dzielą się za pomocą mediów społecznościowych. W tym roku na Twitterze w okresie matur trenduje hashtag #matura2016. Oto niektóre komentarze, które pojawiły się przed maturą z matematyki rozszerzonej przed godziną 9, czyli przed początkiem tego egzaminu:

"Cała się trzęsę, ok."

"Dzisiaj rozszerzona matematyka. Jestem tak przerażona, że sama nie wiem czy 2+2 to oby na pewno 4"

"Kto dzisiaj idzie na rzeź?"

Matura 2016 matematyka, ODPOWIEDZI - poziom podstawowy, arkusze CKE, rozwiązania

Matura 2016 z matematyki na poziomie podstawowym - ten egzamin maturzyści mają już za sobą. Ale czy są zadowoleni ze swoich wyników? Na oficjalne wyniki CKE maturzyści 2016 będą musieli poczekać aż do czerwca. Ale eksperci Edulandia.pl rozwiązali już zadania z matury 2016 z matematyki podstawowej. Specjalnie dla tegorocznych maturzystów opublikowaliśmy rozwiązania zadań z matury z matematyki na poziomie podstawowym i przykładowe odpowiedzi do tego egzaminu. Mamy także oficjalne arkusze CKE. Maturzysto, porównaj swoje odpowiedzi z naszymi, sprawdź, czy poprawnie rozwiązałeś zadania i czy zdałeś maturę 2016 z matematyki podstawowej!

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 MATEMATYKA rozszerzona, ODPOWIEDZI, CKE arkusze, rozwiązania

Dziś po południu w serwisie Edulandia.pl opublikujemy oficjalne arkusze CKE do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Matematyka 2016 rozszerzona ODPOWIEDZI - znajdziesz je jeszcze dziś na Edulandia.pl. Maturzysto 2016, sprawdź, czy zdałeś maturę z matematyki!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Więcej o: