Matura 2016 MATEMATYKA - poziom rozszerzony. RELACJA NA ŻYWO [ODPOWIEDZI, ZADANIA, ARKUSZE CKE]

Matura 2016 z matematyki, poziom rozszerzony - 9 maja 2016. Prowadzimy relację na żywo z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Jakie zadania są w arkuszach CKE? Jakie są wrażenia maturzystów po egzaminie z matematyki rozszerzonej? Odpowiedzi i rozwiązania do zadań z matematyki na poziomie rozszerzonym już po 14 na Edulandia.pl.

Matura 2016 MATEMATYKA rozszerzona. Czy egzamin będzie trudny?

Dziś, 9 maja 2016 maturzyści piszą egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie arkuszy maturalnych dostali od CKE 180 minut. Czy w tym czasie uda im się uporać z wszystkimi zadaniami, jakie pojawią się na maturze z matematyki?

Matura 2016 z matematyki, rozszerzenie. Wrażenia przed egzaminem

Jak przed każdym egzaminem również i przed maturą z matematyki rozszerzonej maturzyści wspierają się w mediach społecznościowych. Swoimi obawami i nastrojami a także przeczuciami do wyników tego egzaminu dzielą się na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Podziwiam osoby, które piszą rozszerzoną maturę z matematyki. Trzymam kciuki"

"Idę się pomodlić"

"#matura2016 dzisiaj chyba ta najgorsza"

"Nie powiem... stresuję się"

"Byłam 3 lata na rozszerzeniu z matmy. Nie zdaję matmy rozszerzonej"

"Jestem jeszcze bardziej przekonana niż wczoraj że rozszerzona mata to był najgłupszy pomysł tego roku"

Matura 2016 matematyka, ODPOWIEDZI - poziom podstawowy

Matura 2016 z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się w czwartek 5 maja. Mamy już oficjalne arkusze CKE oraz przykładowe odpowiedzi i rozwiązania przygotowane przez naszych ekspertów. Zobacz, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi i czy zdałeś maturę 2016 z matematyki podstawowej.

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016, MATEMATYKA rozszerzona. ODPOWIEDZI, rozwiązania, arkusze CKE

Jeszcze dziś eksperci Edulandia.pl rozwiążą dla was maturę 2016 z matematyki na poziomie rozszerzonym. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić, czy udzieliliście poprawnych odpowiedzi do matury z tego przedmiotu. Rozwiązania i odpowiedzi a także arkusze CKE do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Więcej o: