Matura 2016, MATEMATYKA rozszerzona. Egzamin trwa! Jakie ZADANIA są w arkuszach CKE? [ODPOWIEDZI na Edulandia.pl]

Matura 2016 z matematyki na poziomie rozszerzonym - to dziś, 9 maja. Egzamin zaczął się punktualnie o 9. Przystąpiło do niego ok. 8 tys. maturzystów. Czy zadania na maturze rozszerzonej z matematyki będą trudne? Arkusze CKE i odpowiedzi do matury z matematyki 2016 jeszcze dziś na Edulandia.pl.

Matura 2016 matematyka, rozszerzenie. Uczniowie piszą

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym rozpoczęła się 9 maja o godzinie 9. Maturzyści mają 180 minut na rozwiązanie arkusza CKE z zadaniami z tego przedmiotu. W tym roku do egzaminu maturalnego z rozszerzonej matematyki przystąpiło 8 tys. uczniów. Jak poradzą sobie z zadaniami i czy zdobędą wymagane 30 proc. punktów niezbędnych do tego, aby zdać maturę z matematyki? Wyniki matury 2016 CKE opublikuje dopiero w czerwcu, ale jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl podamy przykładowe odpowiedzi do zadań z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Matura 2016 z matematyki, ODPOWIEDZI. Zobacz odpowiedzi do poziomu podstawowego

Matura 2016 z matematyki na poziomie podstawowym od paru lat jest egzaminem obowiązkowym dla wszystkich maturzystów. W tym roku matura z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się w czwartek 5 maja. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE z matematyki podstawowej? My już wiemy. Edulandia.pl opublikowała arkusze i przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z matematyki podstawowej. Zobacz rozwiązania i odpowiedzi naszych ekspertów i przekonaj się, czy zdałeś maturę z matematyki na poziomie podstawowym.

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 MATEMATYKA. Wrażenia maturzystów 2016

Matura z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym co roku wzbudza najwięcej emocji spośród wszystkich egzaminów maturalnych. Nie inaczej jest w związku z maturą 2016. Jakie były nastroje abiturientów po maturze 2016 z matematyki na poziomie podstawowym? Wpisz na Twitterze po tym egzaminie pod hasztagiem #matura2016 prezentowały dość zróżnicowane stanowiska:

"Jestem już pewna że nie zdałam tej matmy"

"Jestem już po maturze z matematyki i powiem jedno: TRAGEDIA!"

"Żeby mieć chociaż 30%"

"Naprawdę się bałam, ale niepotrzebnie. Nie było tragedii"

"Śmiesznie było, w sierpniu będzie zabawniej"

"Skoro dla mnie matma była prosta to jestem pewna, że była śmiesznie prosta dla większości"

"Ta matma to porażka jakaś"

"Ta matma wydała się za prosta"

Matura 2016 matematyka podstawa. Co było w arkuszach?

Na Twitterze maturzyści dzielili się także informacjami o tym, jakie zadania znalazły się w arkuszach CKE. W arkuszu z matury 2016 z matematyki podstawowej pojawiło się zadanie z ostrosłupem, nierówność kwadratowa, średnia, błąd względny. W arkuszu CKE znalazło się zadanie ze skalą Richtera - należało obliczyć siłę trzęsienia ziemi. Poza tym maturzyści musieli rozwiązać zadania m.in. z prawdopodobieństwa.

Matura 2016 MATEMATYKA rozszerzona. ODPOWIEDZI, arkusze CKE, rozwiązania

Jeszcze dziś w serwisie Edulandia.pl opublikujemy przykładowe odpowiedzi i rozwiązania do matury 2016 z matematyki na poziomie rozszerzonym. Tym samym każdy maturzysta, który przystąpił do tego egzaminu i nie jest pewny swoich wyników będzie mógł sprawdzić, jak mu poszło. Porównaj swoje odpowiedzi z odpowiedziami naszych ekspertów i zobacz, jak napisałeś maturę 2016 z matematyki na poziomie rozszerzonym!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Więcej o: