Matura 2016 ANGIELSKI - poziom rozszerzony. Informacje o zadaniach [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI]

Matura 2016 z angielskiego - 6 maja 2016 odbyła się matura z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Relacjonowaliśmy dla was przebieg matury 2016 z angielskiego rozszerzonego na żywo! Jakie zadania znalazły się w arkuszach CKE? Na Edulandia.pl opublikowaliśmy odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym! Sprawdź, czy zdałeś maturę z angielskiego.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 angielski, rozszerzenie - już po egzaminie

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym rozpoczęła się 6 maja 2016 roku punktualnie o godzinie 14. Na jej rozwiązanie tegoroczni abiturienci dostali od CKE 150 minut. To o 30 minut więcej niż w przypadku matury z angielskiego na poziomie podstawowym. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE z matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym? Sprawdź na Edulandia.pl!

Matura 2016, ANGIELSKI, poziom rozszerzony - jakie ZADANIA?

Tuż po zakończeniu matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym rozpoczęliśmy publikację przykładowych odpowiedzi oraz oficjalnych arkuszy CKE. Dowiedz się, jakie zadania pojawiły się w tegorocznych arkuszach maturalnych. Sprawdź arkusze CKE oraz przykładowe odpowiedzi do matury z angielskiego, które przygotowali eksperci Edulandia.pl!

Matura 2016 angielski - co było na podstawie? [ARKUSZE CKE]

W tym roku na maturze z angielskiego na poziomie podstawowym w arkuszu CKE znalazło się 10 zadań. Trzy pierwsze były zadaniami ze słuchu.

Maturzystom bardzo spodobało się zamieszczenie w arkuszu z matury z angielskiego na poziomie podstawowym fragmentu "Harry'ego Pottera". Uznali, że cały egzamin był wręcz banalnie prosty. Oto niektóre komentarze po maturze z angielskiego na poziomie podstawowym zamieszczone na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Chyba zaszła pomyłka i na angielskim pisaliśmy test szóstoklasistów" "Podczas słuchania zrobiłam dwa inne zadania z czytania" "Skończyłam już podstawę, było tak łatwe, że żenada aż"" "Podstawa z angielskiego jest tak banalna, że czasem się zastanawiam czy na pewno nie ma tu haczyka lol" "Po 45 minutach wszystko było zrobione. Przez 15 minut skracałam list bo napisałam na 200 przy ograniczeniu 130" "Obrażono moją inteligencję. Ponownie"

Matura 2016, język ANGIELSKI - ODPOWIEDZI z poziomu podstawowego

Mamy już odpowiedzi do matury 2016 z poziomu podstawowego. Opublikowaliśmy rozwiązania zadań oraz oficjalne arkusze CKE. Mamy też transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 na poziomie podstawowym!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016, angielski - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony, arkusze CKE

W serwisie Edulandia.pl opublikowaliśmy przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, a także oficjalne arkusze CKE i transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Maturzysto, zobacz, jak napisałeś maturę z angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Więcej o: