Matura 2016 ANGIELSKI - w arkuszach CKE "Harry Potter"! Co jeszcze? [ZADANIA, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA]

Matura 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym już się zakończyła. Mimo że na ten egzamin CKE zaplanowała 120 minut, wielu uczniów opuszczała sale egzaminacyjne sporo przed upływem czasu. Jakie zadania i polecenia znalazły się w arkuszach z matury z angielskiego na poziomie podstawowym? Zobacz zadania z angielskiego! Odpowiedzi do matury z angielskiego na Edulandia.pl.

Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę z angielskiego na podstawie! [ODPOWIEDZI I ARKUSZE]

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 ANGIELSKI - zadania. Fragment "Harry'ego Pottera"

W tym roku na maturze z angielskiego na poziomie podstawowym ku radości wielu abiturientów znalazł się fragment "Harry'ego Pottera".

"Aaaaa był fragment z "Harry'ego Pottera" jak Ron mu chciał pomóc z bagażem" - relacjonowała na Twitterze po zakończeniu egzaminu z angielskiego jedna z maturzystek. "Był Harry. Od razu się uśmiechnęłam" - to wpis innej tegorocznej maturzystki.

Formą dłuższej wypowiedzi pisemnej okazał się list do koleżanki. Należało w nim napisać o wyjeździe do zagranicznej szkoły, występie oraz o tym, co będzie się robić w czasie wolnym.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Matura 2016 angielski, podstawa. Arkusze CKE - czy egzamin był łatwy?

Standardowo po zakończeniu matury z angielskiego uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami na Twitterze. Wielu przyznało, że wychodziło z sali egzaminacyjnej już po 40 minutach. Opinie są jednogłośne - tegoroczna matura z angielskiego na poziomie podstawowym była bardzo łatwa. Według maturzystów egzamin był tak prosty, że część zdających doszukuje się w tym haczyka.

"Ten angielski był tak bajecznie prosty, że się nie zdziwię jak będę miała sto procent, naprawdę"

"Angielski był banalny"

"Angielski był podejrzanie za łatwy"

"IT WAS SO EEEEEEASYYYY!"

"Podstawa był tak prosta, że miałam ochotę tam się śmiać przez cały czas"

Matura 2016 angielski ODPOWIEDZI. Arkusze CKE, zadania, transkrypcja nagrań

W serwisie Edulandia.pl publikujemy przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym. Zamieszczamy też oficjalne arkusze CKE oraz transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Maturzysto, sprawdź odpowiedzi do matury z angielskiego 2016 z poziomu podstawowego i przekonaj się, jak napisałeś ten egzamin!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 angielski, poziom rozszerzony - egzamin 6 maja 2016

6 maja o godzinie 14 odbyło się drugie starcie z maturą z języka angielskiego. Tym razem część maturzystów przystąpiła do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Na ten egzamin CKE przeznaczyła 150 minut. Sprawdź odpowiedzi na Edulandia.pl.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: