Matura 2016, BIOLOGIA rozszerzona, 11.05.2016. Egzamin już jutro! [ZADANIA, ARKUSZ CKE, HARMONOGRAM]

Matura 2016 z biologii na poziomie rozszerzonym odbędzie się już jutro o 9:00. Czy zdążyłeś opanować cały materiał? Przejrzyj ostatni raz arkusze maturalne CKE z poprzednich lat i bądź przygotowany na każde zadanie! Sprawdź też, gdzie znajdziesz odpowiedzi do matury 2016 z biologii!

Matura 2016 BIOLOGIA - poziom rozszerzony, TERMINY, informacje

Matura 2016 z biologii na poziomie rozszerzonym rozpocznie się już 11 maja o 9:00. Tej części egzaminu maturalnego nie da się nie zdać, ale wynik może okazać się szczególnie ważny dla osób, które marzą o studiach medycznych, weterynarii lub pokrewnych kierunkach. Na rozwiązanie całego arkusza CKE z matury rozszerzonej z biologii przewidziano 180 minut.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Matura 2016: biologia rozszerzona - co trzeba zabrać?

Na maturze 2016 z biologii musisz mieć ze sobą pióro lub długopis z czarnym wkładem. Pamiętaj także o tym, by zabrać ze sobą dowód osobisty, bez którego mogą pojawić się problemy z potwierdzeniem twojej tożsamości, co może skutkować niedopuszczeniem do egzaminu. Pod żadnym pozorem nie wolno ci korzystać z telefonu komórkowego ani innych urządzeń. Na maturze z biologii możesz mieć także linijkę, która prawdopodobnie przyda ci się do rozwiązania niektórych zadań.

Matura 2016 BIOLOGIA, rozszerzenie - zadania z poprzednich lat, arkusze CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 BIOLOGIA, poziom rozszerzony - kiedy ODPOWIEDZI?

Oficjalne wyniki matury 2016 CKE opublikuje dopiero w czerwcu. Po każdej maturze możesz jednak skonfrontować swoje rozwiązania z odpowiedziami ekspertów Edulandia.pl! Sprawdź, jak poszła ci matura rozszerzona z biologii - odpowiedzi do biologii już jutro po 14!

Matura 2016 z BIOLOGII - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Więcej o: