Matura 2016 ANGIELSKI, CKE - relacja na żywo. "Harry Potter" na angielskim [ZADANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

Matura 2016 angielski, poziom podstawowy - egzamin zakończony. Jakie zadania pojawiły się na maturze 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym? O 14 publikujemy arkusze CKE i odpowiedzi do matury z angielskiego na poziomie podstawowym. Sprawdź, jak napisałeś maturę z angielskiego!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 ANGIELSKI - w arkuszach CKE "Harry Potter"

Maturzyści bardzo się ucieszyli, gdy w arkuszach CKE do matury z angielskiego na poziomie podstawowym zobaczyli fragment "Harry'ego Pottera". Tak komentowali zadania z angielskiego na Twitterze:

"Na angielskim dali fragment z Kamienia Filozoficznego"

"Tak mi się chciało śmiać, jak zobaczyłam fragment "Harry'ego Pottera" na angielskim"

"To uczucie kiedy Harry Potter był z tobą w dzieciństwie, w szkole a nawet na maturze"

Matura 2016, język angielski - "Banał!"

W przypadku matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym maturzyści są zgodni - egzamin był bardzo prosty. Niektórzy podejrzewają nawet, że zadania były tak proste, że musiał kryć się w nich jakiś haczyk.

Chociaż na rozwiązanie matury z angielskiego na poziomie podstawowym CKE przeznaczyła 120, wielu zdających wychodziło z sali egzaminacyjnej już po 40 minutach. Oto, jak komentowali poziom matury z angielskiego na poziomie podstawowym w mediach społecznościowych. Zobacz wpisy z Twittera pod hashtagiem #matura2016:

"Pisząc angielski czułam się jak na teście przedszkolaka"

"Jeju to była najprostsza matura na świecie, poproszę o równie łatwe rozszerzenie o 14"

"Podstawowy angielski prosty!"

"Albo to było banalne albo mega podchwytliwe"

Matura 2016 angielski CKE - reguły

CKE jasno określa, do jakich procedur powinni zastosować się maturzyści na maturze 2016 z angielskiego:

1) Na każdy egzamin maturalny należy stawić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość (dowód osobisty lub legitymacja szkolna).

2) Podczas egzaminów pisemnych każdy zdający siedzi przy osobnym stoliku. Na stoliku mogą znajdować się wyłącznie arkusze egzaminacyjne, materiały i przybory wskazane w komunikacie Dyrektora CKE.

3) W przypadku chorych lub niepełnosprawnych zdających na stoliku mogą znajdować się leki i inne pomoce konieczne ze względu na chorobę lub niepełnosprawność.

4) Do sali egzaminacyjnej nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, np. telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, ani korzystać z nich w tej sali.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 ANGIELSKI, CKE - co trzeba wziąć?

Arkusz egzaminacyjny CKE z angielskiego możesz wypełniać wyłącznie piórem lub długopisem z czarnym wkładem. Prace maturalne z angielskiego napisane tuszem niebieskim będą nieważne!

Przed rozpoczęciem rozwiązywania matury z angielskiego maturzysta powinien się upewnić, że jego arkusz egzaminacyjny posiada odpowiednią ilość stron. Może się bowiem zdarzyć, że strony skleją się ze sobą, a maturzyści, którzy tego nie zauważą, stracą sporo punktów na zadaniach, które nieświadomie pominęli. Warto pamiętać także o tym, że notatki zapisane w brudnopisie, nie zostaną w ogóle sprawdzone.

Matura 2016 ANGIELSKI, CKE - odpowiedzi, arkusze CKE, zadania

Po każdym egzaminie maturalnym nasi eksperci rozwiązują udostępnione przez CKE arkusze, a my zamieszczamy przykładowe odpowiedzi na Edulandia.pl. Maturzysto, sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 z angielskiego!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: