Matura 2016 ANGIELSKI rozszerzony

Matura 2016 z angielskiego rozszerzonego rozpoczęła się o godzinie 14:00. Wcześniej maturzyści zmierzyli się z maturą z angielskiego na poziomie podstawowym. Ten egzamin ocenili jako wręcz banalny. Jak było z maturą z angielskiego na poziome rozszerzonym? Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE? Odpowiedzi i informacje o pierwszych zadaniach na Edulandia.pl.

Matura 2016 ANGIELSKI: egzamin na poziomie rozszerzonym już się zakończył

Matura 2016 z języka angielskiego na poziomie podstawowym już za nami. 6 maja o 14:00 na sali egzaminacyjnej zasiedli uczniowie, którzy zdecydowali się pisać także rozszerzenie z języka angielskiego. Na rozwiązanie arkusza pełnego różnorodnych zadań uczniowie mieli 150 minut. Musieli w tym czasie zrozumieć teksty słuchane, czytane oraz stworzyć własną wypowiedź pisemną.

Matura 2016 angielski, poziom rozszerzony - co można zabrać?

Na egzamin maturalny nie można przynieść niczego poza długopisem lub piórem z czarnym wkładem oraz dowodem osobistym. Wszelkie próby korzystania z telefonów komórkowych lub innych urządzeń w trakcie egzaminu mogą skutkować jego przerwaniem.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 ANGIELSKI, odpowiedzi - poziom podstawowy. ZDAŁEŚ?

6 maja 2016 o 9 maturzyści napisali maturę z angielskiego na poziomie podstawowym. Chociaż ten egzamin trwał 120 wielu uczniów wychodziło z sali już po 40 minutach. Matura z angielskiego na poziomie podstawowym okazała się banalnie prosta. W arkuszach pojawił się m.in. fragment z książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Należało też napisać e-mail do koleżanki z Anglii i opisać w nim o wycieczce do zagranicznej szkoły.

Zobacz szczegółowe zadania z matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym oraz oficjalne arkusze CKE i transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 angielski rozszerzony - zadania, arkusze CKE

W serwisie Edulandia.pl opublikowaliśmy przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Oprócz tego opublikowaliśmy też arkusze CKE i transkrypcje nagrań do zadań ze słuchu. Maturzysto, sprawdź, jak napisałeś maturę 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: