Matura 2016 ANGIELSKI podstawowy - był "Harry Potter", list do koleżanki [RELACJA NA ŻYWO, ODPOWIEDZI, TEMATY]

Matura 2016 z angielskiego rozpoczęła się o godzinie 9:00. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE z angielskiego podstawowego? Już po 14 publikujemy zadania, arkusze CKE i rozwiązania. Zobacz odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym w serwisie Edulandia.pl

Odpowiedzi do matury z angielskiego, poziom podstawowy!

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 ANGIELSKI - arkusze CKE: "Harry Potter", list do koleżanki

Już po niecałej godzinie od rozpoczęcia egzaminu z angielskiego na Twitterze zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze i informacje o zadaniach. Na maturze 2016 z angielskiego podstawowego był fragment "Harry'ego Pottera", a cały egzamin maturzyści oceniają jako banalny - wielu z nich wychodziło przed czasem.

"Aaaaa był fragment z "Harry'ego Pottera" jak Ron mu chciał pomóc z bagażem" - relacjonuje jedna z maturzystek.

W ramach wypowiedzi pisemnej należało napisać list do koleżanki. Tematem listu był wyjazd do zagranicznej szkoły - trzeba było opisać występ, który będzie się tam wykonywać oraz co będzie się tam robić w czasie wolnym.

Matura 2016 angielski - "Banalny banał" [ZADANIA, TEMATY]

Maturzyści na Twitterze twierdzą, że egzamin z angielskiego na poziomie podstawowym był bardzo prosty."Banał", "prościzna", "cudowny" - to tylko niektóre określenia na tegoroczną maturę z angielskiego na poziomie podstawowym. Zobacz wpisy na Twitterze pod hashtagiem #matura2016:

"Chyba zaszła pomyłka i na angielskim pisaliśmy test szóstoklasistów"

"Podczas słuchania zrobiłam dwa inne zadania z czytania"

"Skończyłam już podstawę, było tak łatwe, że żenada aż""

"Podstawa z angielskiego jest tak banalna, że czasem się zastanawiam czy na pewno nie ma tu haczyka lol"

"Po 45 minutach wszystko było zrobione. Przez 15 minut skracałam list bo napisałam na 200 przy ograniczeniu 130"

"Obrażono moją inteligencję. Ponownie"

Matura 2016 angielski - dziś jeszcze poziom rozszerzony

O 14 rozpocznie się matura z angielskiego na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie arkuszy CKE z tego egzaminu maturzyści będą mieli 150 minut. Już teraz wielu abiturientów przewiduje, że matura rozszerzona z angielskiego będzie równie łatwa jak ta na poziomie podstawowym. Jakie zadania pojawią się na maturze 2016 z angielskiego rozszerzonego? Przekonamy się jeszcze dziś, kiedy w serwisie Edulandia.pl opublikujemy arkusze CKE i przykładowe odpowiedzi.

Matura 2016 angielski - ODPOWIEDZI, zadania, arkusze CKE

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Wiemy, że nerwowe wyczekiwanie oficjalnych wyników aż do czerwca to ogromne wyzwanie. Właśnie dlatego już po 14 opublikujemy przykładowe wyniki na Edulandia.pl! Sprawdź odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego na poziomie podstawowym. Dowiedz się, czy wynik uzyskany z matury z angielskiego otworzy ci drogę na wymarzone studia!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: