Matura 2016, angielski, poziom rozszerzony - dziś egzamin! [HARMONOGRAM, ODPOWIEDZI]

Matura 2016 z angielskiego to najczęściej wybierany egzamin na poziomie rozszerzonym w części egzaminów z języka obcego nowożytnego. Uczniowie otrzymają arkusz maturalny z angielskiego już o godzinie 14 i będą go rozwiązywać przez 150 minut. Jeszcze dzisiaj na Edulandia.pl ukażą się przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego podstawowego - sprawdź, jak ci poszło!

Maturzysto, zobacz, jak zdałeś maturę z angielskiego na poziomie podstawowym! [ODPOWIEDZI I ARKUSZE]

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 angielski - jakie zadania mogą się pojawić?

Matura 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym potrwa 150 minut, w trakcie których uczniowie będą musieli zweryfikować swoje umiejętności w zakresie rozumienia tekstu słuchanego, czytanego oraz produkcji tekstu własnego. Sprawdź, z czym musieli się zmierzyć zeszłoroczni maturzyści!

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 ANGIELSKI - na poziomie podstawowym "Harry Potter" [ZADANIA]

Uczniowie zakończyli już rozwiązywanie arkuszy CKE z matury z angielskiego na poziomie podstawowym. Ku ich zaskoczeniu (i uciesze) na maturze z angielskiego podstawowego pojawił się fragment "Harry'ego Pottera".

Dłuższą formą wypowiedzi pisemnej okazał się być list do koleżanki - należało napisać o wyjeździe do zagranicznej szkoły. W liście trzeba było opisać występ, który będzie się tam wykonywać oraz co będzie się tam robić w czasie wolnym.

Matura 2016 angielski rozszerzony. Czy będzie tak prosty jako podstawa?

Wielu maturzystów skończyło rozwiązywać maturę z angielskiego na poziomie podstawowym już po 40 minutach. Wtedy na Twitterze zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze o poziomie tegorocznych zadań i informacje o tym, jakie polecenia znalazły się w arkuszach. Zobacz wpisy zamieszczone pod hashtagiem #matura2016:

"Chyba zaszła pomyłka i na angielskim pisaliśmy test szóstoklasistów"

"Podczas słuchania zrobiłam dwa inne zadania z czytania"

"Skończyłam już podstawę, było tak łatwe, że żenada aż""

"Podstawa z angielskiego jest tak banalna, że czasem się zastanawiam czy na pewno nie ma tu haczyka lol"

"Po 45 minutach wszystko było zrobione. Przez 15 minut skracałam list bo napisałam na 200 przy ograniczeniu 130"

"Obrażono moją inteligencję. Ponownie"

Matura 2016 ANGIELSKI, poziom rozszerzony. ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Eksperci serwisu Edulandia.pl będą na bieżąco rozwiązywać udostępnione przez CKE arkusze. Nie musisz więc czekać aż do czerwca na oficjalne wyniki udostępnione przez CKE, aby oszacować swój wynik! Sprawdź rozwiązania zadań z matury 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym i jeszcze dziś dowiedz się, jak poszła ci matura z angielskiego i czy dzięki wynikowi w tego egzaminu dostaniesz się na swoje wymarzone studia.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: