Matura 2016 angielski, rozszerzenie - to jutro! Powtórz przed maturą! [HARMONOGRAM, ARKUSZE, ZADANIA]

Matura 2016 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym odbędzie się już jutro o 14:00. Boisz się, że o czymś zapomnisz? Nie daj się niczym zaskoczyć. Przeczytaj jeszcze raz najważniejsze informacje i przejrzyj arkusze z poprzednich lat! Jeszcze jutro będziesz mógł sprawdzić odpowiedzi do matury 2016 z angielskiego opublikowane na stronie Edulandia.pl.

Maturzysto, zobacz, jak poszła ci matura z angielskiego na podstawie! [ODPOWIEDZI I ARKUSZE]

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 ANGIELSKI - poziom rozszerzony

Matura 2016 z angielskiego na poziomie rozszerzonym została zaplanowana na 6 maja o 14:00. Na rozwiązanie arkusza przewidziano 150 minut. Tradycyjnie uczniowie będą musieli zmierzyć się z zadaniami dotyczącymi rozumienia ze słuchu, analizy tekstu czytanego oraz tworzenia tekstu własnego.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 z języka angielskiego - co trzeba wziąć?

Na maturze z angielskiego powinieneś mieć ze sobą pióro lub długopis z czarnym wkładem oraz dowód osobisty. Nie wolno ci używać telefonu komórkowego ani innych tego typu urządzeń, ponieważ grozi to przerwaniem egzaminu.

Matura 2016 z angielskiego, poziom rozszerzony - zadania z poprzednich lat

Nie wiesz, jakie zadania mogą pojawić się jutro w arkuszach CKE na maturze 2016 z angielskiego? Zobacz, jakie polecenia znalazły się w arkuszach maturalnych w poprzednich latach. Nie daj się zaskoczyć maturze z angielskiego!

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 angielski - ODPOWIEDZI, arkusze, zadania

Oficjalne wyniki do matury 2016 z angielskiego CKE ujawni dopiero w czerwcu. Nie czekaj aż tak długo i po każdym egzaminie szukaj przykładowych odpowiedzi na Edulandia.pl.

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ODPOWIEDZI poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - ARKUSZE, poziom podstawowy>>>

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: