Matura 2016. PRZECIEKI polski, matematyka. Informacje, zadania, HARMONOGRAM. Którego egzaminu boicie się najbardziej? [SONDA]

Matura 2016 - start już 4 maja punktualnie o 9! To ostatnie chwile na powtórki. Zobacz harmonogram wszystkich egzaminów w ramach matury 2016. Czy były przecieki? Który egzamin będzie najtrudniejszy dla tegorocznych maturzystów?

Matura 2016: informacje, HARMONOGRAM, terminy

Poniżej podajemy szczegółowy harmonogram egzaminów w ramach matury 2016. Sprawdź najważniejsze daty!

embed

Fot. CKE

Matura 2016 PRZECIEKI. Czy doszło do przecieku informacji o zadaniach?

Co roku w komentarzach pod artykułami o maturze pojawiają się liczne komentarze, których autorzy twierdzą, że są w posiadaniu informacji o zadaniach z tegorocznej matury. Uwaga - są to fałszywe informacje! Nie doszło do przecieku informacji o zadaniach z arkuszy CKE na maturze 2016. Nie klikajcie w linki, pod którymi mają być przecieki - możecie w ten sposób utracić cenne dane.

Matura 2016. ZADANIA. Co powtórzyć? Co będzie w arkuszach CKE?

Przeglądając arkusze CKE do matur z poprzednich lat można wywnioskować, jakiego typu zadania pojawią się w tym roku na maturze z polskiego czy z matematyki. Zobacz naszą bazę arkuszy i zadań i poćwicz w ostatnim tygodniu przed maturą 2016.

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016. ODPOWIEDZI do matury 2016

Na oficjalne wyniki matury 2016 zdający będą musieli poczekać aż do czerwca, jednak wcześniej odpowiedzi do każdego egzaminu maturalnego będą mogli sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Każdego dnia po zakończeniu danego egzaminu w serwisie Edulandia.pl opublikujemy oficjalne arkusze CKE oraz przykładowe odpowiedzi i rozwiązania. Maturzystko, sprawdź, jak ci poszła matura 2016!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Którego egzaminu w ramach matury 2016 boisz się najbardziej?
Więcej o: