Matura 2016 - MATEMATYKA: ODPOWIEDZI poziom rozszerzony! Rozwiązania, zadania, arkusze CKE

Matura 2016 z matematyki na poziomie rozszerzonym już za nami. Maturzyści, którzy wybrali maturę rozszerzoną z matematyki jako egzamin dodatkowy opuścili salę po 180 minutach zmagań. Dziś publikujemy odpowiedzi i oficjalny arkusz matury z matematyki. Maturzysto, sprawdź, czy zdasz!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Matura 2016 matematyka, poziom rozszerzony. "Jakieś żarty"

Komentarze po maturze rozszerzonej z matematyki są wyjątkowo negatywne. Wszyscy Twitterowicze zgodnie twierdzą, że egzamin był bardzo trudny. Teraz maturzyści obawiają się o swoją przyszłość i wymarzone studia. Oto niektóre komentarze na Twitterz pod hashtagiem #matura2016:

"To jakieś żarty z dzisiejszą matmą"

"CO TO BYŁO :)"

"Fajnie ze mnie teraz gdziekolwiek przyjmą po tej rozszerzonej matmie"

"TA MATMA TO ŻART CZY ŻART?"

Matura 2016 MATEMATYKA rozszerzona - ZADANIA, arkusze CKE

W tegorocznych arkuszach CKE na maturze z matematyki rozszerzonej pojawiły się takie zagadnienia jak wzory skróconego mnożenia, ciągi, zadania na obliczenie objętości ostrosłupa, a także pochodne czy potęgi.

"Trzeba było policzyć granice, pochodną, coś z potęgami, reszty nie pamiętam, za duży stres :d"

Matura 2016 z matematyki rozszerzonej. ODPOWIEDZI, rozwiązania

W serwisie Edulandia.pl rozpoczęliśmy publikację odpowiedzi do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Nasi eksperci rozwiązują arkusz z zadaniami z matematyki. Publikujemy przykładowe odpowiedzi i rozwiązania oraz arkusze CKE. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z matematyki rozszerzonej!

Matura 2016 z MATEMATYKI - ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony >>>

Matura 2016 matematyka - ODPOWIEDZI do poziomu podstawowego

Matura z matematyki na poziomie podstawowym odbyła się w tym roku 5 maja. Na jej rozwiązanie maturzyści dostali od CKE 170 minut. Jakie zadania pojawiły się w arkuszach CKE? Opublikowaliśmy już przykładowe odpowiedzi do matury z matematyki 2016 na poziomie podstawowym. Ten egzamin był obowiązkowy dla wszystkich abirutientów, więc już teraz warto sprawdzić, czy udzieliliście poprawnych odpowiedzi. Maturzysto, sprawdź, czy zdałeś maturę 2016 z matematyki podstawowej!

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Więcej o: