Matematyka Matura 2016, Odpowiedzi

Dzisiaj o godzinie 9:00 maturzyści zaczęli rozwiązywać maturę 2016 z matematyki na poziomie podstawowym. Mieli dokładnie 170 minut na rozwiązanie arkusza opracowanego przez egzaminatorów. Publikujemy odpowiedzi do matury 2016 z matematyki. Zobacz rozwiązania zadań z matematyki i oficjalne arkusze CKE.

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016, matematyka odpowiedzi - dane o egzaminie

Tegoroczny arkusz CKE z matematyki na poziomie podstawowym zawierał 24 strony. Znajdowały się w nim 34 zadania, z których większość miała charakter zamknięty, a parę ostatnich - otwarty. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać 50 punktów. Na rozwiązanie matury 2016 z matematyki na poziomie podstawowym tegoroczni abiturienci mieli 170 minut. Do matury z matematyki na poziomie podstawowym przystąpiło w tym roku ponad 280 tys. zdających. Był to egzamin obowiązkowy dla wszystkich maturzystów.

Matematyka MATURA 2016, ODPOWIEDZI

Po godzinie 14 w serwisie Edulandia.pl rozpoczęliśmy publikację oficjalnych arkuszy CKE oraz przykładowych odpowiedzi do matury 2016 z matematyki na poziomie podstawowym. Oficjalne wyniki matury CKE opublikuje dopiero w czerwcu, ale maturzyści już teraz mogą porównać swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszych ekspertów i tym samym oszacować, ile punktów udało im się uzyskać na egzaminie z matematyki 2016. Maturzysto, sprawdź odpowiedzi do matury 2016 z matematyki i przekonaj się, czy zdałeś!

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 MATEMATYKA, odpowiedzi. Egzamin oczami Twitterowiczów

Komentarze po egzaminie maturalnym z matematyki 2016 są dość zróżnicowane. Część zdających twierdzi, że matura podstawowa z matematyki nie poszła im najlepiej. Te osoby obawiają się, że będą musiały przystąpić do matury poprawkowej w sierpniu, gdyż przypuszczają, że nie udało im się zdobyć obowiązkowych 30 proc. punktów.

Ale duża grupa maturzystów 2016 twierdzi, że matura z matematyki na poziomie podstawowym była bardzo prosta. Zobacz przykładowe opinie z Twittera zamieszczone pod hashtagiem #matura2016:

"Naprawdę się bałam, ale niepotrzebnie. Nie było tragedii"

"Śmiesznie było, w sierpniu będzie zabawniej"

"Skoro dla mnie matma była prosta to jestem pewna, że była śmiesznie prosta dla większości"

"Ta matma to porażka jakaś"

"Ta matma wydała się za prosta"

Matura 2016 matematyka - kiedy ODPOWIEDZI z pozostałych egzaminów?

W dzień poszczególnych matur będziemy publikować odpowiedzi i oficjalne arkusze. Wczoraj opublikowaliśmy odpowiedzi oraz oficjalne arkusze do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Sprawdź, jak ci poszła matura 2016 z polskiego!

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - ARKUSZE poziom rozszerzony>>>

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom rozszerzony>>>

Zapraszamy też do śledzenia komentarzy na facebookowym profilu "Ożeż w maturę".

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: