Matura 2016 matematyka, ROZSZERZENIE: "Pogrom", "Arkusz stworzony przez szatana" [ODPOWIEDZI, CKE ARKUSZE, ZADANIA]

Matura 2016 z matematyki rozszerzonej już za nami. Maturzyści nie są zadowoleni po tym egzaminie. Na Twitterze donoszą, że matura z rozszerzonej matematyki była w tym roku wyjątkowo trudna. Wielu abiturientów deklaruje, że może się już pożegnać z wymarzonymi studiami. Czy naprawdę było aż tak źle? Zobacz informacje o zadaniach, a odpowiedzi do matury z matematyki rozszerzonej i arkusze CKE opublikujemy jeszcze dziś w Edulandia.pl!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Zobacz HARMONOGRAM!

Matura 2016, MATEMATYKA rozszerzona. Co było w arkuszach?

Jak mówią na Twitterze sami maturzyści, a tym roku w arkuszach CKE na maturze rozszerzonej z matematyki pojawiły się takie zagadnienia jak ciągi, wzory skróconego mnożenia, potęgi, a także zadanie na objętość ostrosłupa. Maturzyści musieli też poradzić sobie z pochodnymi oraz z funkcją kwadratową z parametrem.

Matura 2016, matematyka, poziom rozszerzony. "Dzięki CKE za zrujnowanie mi życia"

Komentarze w mediach społecznościowych po maturze z matematyki rozszerzonej są bardzo pesymistyczne. Abiturienci zgodnie twierdzą, że matura z rozszerzonej matematyki była niesamowicie trudna.

"Studia właśnie się na mnie wypięły, miło było mieć marzenia. Ten arkusz to dowód na to, że piekło rzeczywiście jest na ziemi"

"Myślałam że jestem dobra z matmy... aż do dzisiaj.."

"Dziękuję CKE za zrujnowanie mi życia."

"Matematyka rozszerzona to był arkusz stworzony przez szatana, nie wiem czy będę mieć chociaż 30%"

"Ta matematyka to jakaś porażka ale jestem pewna że 2% będzie"

"Do rocznika 98... zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie decyzję o zdawaniu matmy rozszerzonej..."

"Rozszerzona matma w tym roku to jeden wielki żart"

"Tylko pierwsze zadania były przyjemne, pochodna i funkcja kwadratowa z parametrem, reszta... nie będę się wypowiadać"

"Pracuje ktoś w McDonaldzie? Zarobki i atmosfera OK? Polecacie? # matura2016 #matematykarozszerzona"

Matura 2016 MATEMATYKA, odpowiedzi, poziom podstawowy

Matura z matematyki 2016 na poziomie podstawowym odbyła się 5 maja. Na jej rozwiązanie maturzyści mieli 170 minut. Opinie po tym egzaminie są zróżnicowane - jedni pisali, że matura podstawowa była raczej trudna, inni, że żadne zadanie nie sprawiło im większych trudności. Zobacz arkusz CKE i przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z matematyki podstawowej.

Matura 2016 z MATEMATYKI - ARKUSZE poziom podstawowy>>>

Matura 2016 z MATEMATYKI - przykładowe ODPOWIEDZI, poziom podstawowy>>>

Matura 2016, matematyka rozszerzona - odpowiedzi i rozwiązania DZISIAJ, na Edulandia.pl

Sprawdź, czy zdałeś matematykę na poziomie rozszerzonym! Jeszcze dziś eksperci Edulandia.pl rozwiążą dla was arkusz CKE z matury z matematyki na poziomie rozszerzonej i opublikują prawidłowe rozwiązania. Porównaj swoje odpowiedzi z naszymi i przekonaj się, czy zdałeś matematykę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: