Matura 2016, j polski, poziom rozszerzony - DZIŚ o 14! LEKTURA, TEMATY WYPRACOWAŃ

Matura 2016 z polskiego na poziomie rozszerzonym nie jest egzaminem obowiązkowym dla wszystkich, ale z pewnością niezbędna dla tych, którzy marzą o dobrych studiach humanistycznych. Uczniowie zmierzą się z arkuszem już o godzinie 14:00. Z jakimi zadaniami mierzyli się ich poprzednicy? Jaka lektura będzie podstawą wypracowania maturalnego z polskiego rozszerzonego?

Matura 2016 z języka polskiego - jakie zadania mogą się pojawić?

Matura rozszerzona 2016 z polskiego potrwa 180 minut i właśnie w takim czasie uczniowie będą musieli stworzyć własny tekst na jeden z dwóch zaproponowanych tematów. Sprawdź, z jakimi propozycjami wypracowań spotkali się maturzyści w poprzednich latach.

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 POLSKI - ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Szukaj odpowiedzi ekspertów na Edulandia.pl i sprawdź, jak poszła ci matura 2016 z polskiego! Odpowiedzi i arkusze CKE będziemy publikować jeszcze dziś - zobacz, czy zdasz maturę 2016 z języka polskiego.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: