Matura 2016 POLSKI. Poziom rozszerzony - jaki będzie temat wypracowania? [ZADANIA, TEMATY, LEKTURY]

Matura 2016 z polskiego coraz bliżej. Czy zdasz maturę z polskiego na poziomie rozszerzonym? Zobacz, jakie tematy wypracowań i jakie zadania pojawiły się na maturze w poprzednich latach.

Matura 2016 z JĘZYKA POLSKIEGO - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>

Matura 2016 z języka polskiego - HARMONOGRAM, terminy

W tym roku matura z języka polskiego odbędzie się w środę, 4 maja. Matura z polskiego na poziomie rozszerzonym rozpocznie się o godzinie 14.

Matura 2016 z języka polskiego - arkusz CKE, CKE matura

Matura 2016 z polskiego na poziomie rozszerzonym polega na napisaniu wypracowania na jeden z dwóch zaproponowanych tematów. Na stworzenie dłuższej wypowiedzi pisemnej uczniowie mają 180 minut.

Matura 2016 z języka polskiego - zadania z poprzednich lat

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Matura 2016 z języka polskiego - arkusze, odpowiedzi, wyniki

CKE opublikuje oficjalne wyniki matury dopiero w czerwcu. Wcześniej matura 2016 zostanie rozwiązana przez naszych ekspertów, dzięki czemu po każdym egzaminie będziesz mógł sprawdzić na Edulandia.pl, jak ci poszło.

Oficjalne arkusze CKE i przykładowe odpowiedzi do matury 2016 z polskiego na poziomie rozszerzonym już 4 maja na stronie Edulandia.pl!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: