Próbna matura z Operonem 2016 - ODPOWIEDZI i ARKUSZE już od poniedziałku!

Próbna matura z Operonem 2016 w edycji wiosennej to już ostatni dzwonek, żeby sprawdzić swoją wiedzę przed egzaminem maturalnym. Już od poniedziałku 25 kwietnia będziemy publikować arkusze i odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2016. Maturzysto, sprawdź, czy zdasz!

Próbna matura z Operonem. Jak wygląda ten egzamin?

Próbna matura z Operonem to akcja, dzięki której maturzyści mają okazję przekonać się, jak będzie wyglądał prawdziwy egzamin maturalny. Arkusze maturalne, które rozwiązują w ramach próbnej matury z Operonem są przygotowywane zgodnie ze standardami CKE, dlatego też uczniowie mają pogląd na to, jakiego typu zadania mogą ich czekać na majowej maturze.

Próbna matura OPERON 2016. Jakie przedmioty można zdawać na próbnej maturze?

W ramach matury próbnej z Operonem uczniowie 3 klas szkół ponadgimnazjalnych mają okazję zdawać egzaminy z najpopularniejszych przedmiotów wybieranych na prawdziwej maturze. Oto lista egzaminów w ramach próbnej matury 2016 z Operonem:

- język polski (poziom podstawowy)

- język polski (poziom rozszerzony)

- matematyka (poziom podstawowy)

- matematyka (poziom rozszerzony)

- język angielski (poziom podstawowy)

- język angielski (poziom rozszerzony)

- język niemiecki (poziom podstawowy)

- język niemiecki (poziom rozszerzony)

- historia (poziom rozszerzony)

- WOS (poziom rozszerzony)

- geografia (poziom rozszerzony)

- biologia (poziom rozszerzony)

- chemia (poziom rozszerzony)

- fizyka (poziom rozszerzony)

Próbna matura z OPERONEM. Kto może wziąć udział w akcji?

Szkoły ponadgimnazjalne, które chciały wziąć udział w próbnej maturze z Operonem mogły zgłaszać się do programu za pomocą strony internetowej. Od 1 marca dla zarejestrowanych szkół dostępne były arkusze egzaminacyjne - szkoły mogły przeprowadzać próbną maturę z Operonem w wybranym przez siebie terminie.

Próbna matura OPERON 2016 - kiedy WYNIKI?

Już od poniedziałku 25 kwietnia na stronie Edulandia.pl będziemy publikować arkusze do próbnej matury 2016 z Operonem. Udostępnimy także klucze odpowiedzi. Maturzysto, zobacz arkusze i odpowiedzi do próbnej matury 2016 z Operonem i zobacz, jak poradzisz sobie na prawdziwej maturze!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .

Więcej o: