Próbny egzamin gimnazjalny 2016 z OPERONEM - arkusze i odpowiedzi już jutro! [ZADANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to ostatnia szansa na sprawdzenie swojej wiedzy przed prawdziwymi testami gimnazjalnymi, które uczniowie 3 klas gimnazjów napiszą pod koniec miesiąca. Jak wygląda próbny egzamin gimnazjalny 2016 z Operonem? Zobacz zadania z poprzednich lat i dowiedz się, gdzie szukać odpowiedzi do testu!

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - ostatnia powtórka

Próbny egzamin gimnazjalny 2016 z Operonem to dla gimnazjalistów ostatnia próba generalna przed prawdziwym, oficjalnym testem gimnazjalnym. Ten CKE zaplanowało na dni 18-20 kwietnia.

Szkoły, które zgłosiły się do programu realizowanego przez wydawnictwo Operon uzyskały dostęp do arkuszy egzaminacyjnych i mogły w wybranych przez siebie terminach przeprowadzać próbne testy.

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".

Próbny egzamin gimnazjalny 2016 z OPERONEM - przykładowe zadania

W poprzednich edycjach próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem uczniowie mieli okazję zmierzyć się z takimi typami zadań, które co roku pojawiają się na kwietniowych testach. Zobacz, jakie rodzaje poleceń pojawiały się w arkuszach w poprzednich latach.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - zadania z języka polskiego

Fot. CKE

Fot. CKE

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - zadania z historii i WOS-u

Fot. CKE

Fot. CKE

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - zadania z przedmiotów przyrodniczych

Fot. CKE

Fot. CKE

Fot. CKE

Próbny egzamin gimnazjalny 2016 OPERON - kiedy ARKUSZE I ODPOWIEDZI?

W dniach 7-9 kwietnia w serwisie Edulandia.pl będziemy publikować oficjalne arkusze oraz klucze odpowiedzi do każdej części próbnego egzaminu gimnazjalnego. Śledźcie naszą stronę i sprawdźcie, jak poradziliście sobie z próbnym egzaminem gimnazjalnym 2016 z Operonem!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016 Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI - KLUCZ ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016 Z OPERONEM. HISTORIA I WOS - KLUCZ ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".