Dzień Kobiet - czego powinniśmy życzyć Paniom 8 marca?

Dzień Kobiet kojarzy nam się głównie z prezentami w postaci kwiatów i czekoladek. 8 marca kobiety obdarowywane są przez panów coraz to oryginalniejszymi prezentami, od wieczorów w SPA po biżuterię i romantyczne kolacje w ekskluzywnych restauracjach. Ale czego przy takiej okazji powinniśmy życzyć wszystkim Paniom? Oto kilka pomysłów na zabawne, nietuzinkowe czy romantyczne życzenia.

Dzień Kobiet - wiersze, przysłowia, rymowanki

Dla tych, którzy tego dnia chcą rozbawić kobietę pomysłową rymowanką mamy kilka propozycji:

Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki do góry, niech znikną z Twej twarzy gradowe chmury. Niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajne babki.

Doskonałości w każdym calu Byś nigdy nie czuła smutku i żalu Poczuła miłość w pełni smaku I największej jego sile ataku Uśmiechu na twarzy przez cały rok Byś do marzeń miała tylko drogi krok Aby na Twe zakupy pieniądze rosły nisko na drzewie A książę z bajki zbierał je dla Ciebie :) W tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego co pragnie Twoje serce I żeby to nie był tylko zwykły list w szklanej butelce

Zero mycia, zero prania,

Zero szycia, gotowania,

Dziś Dzień Kobiet, drogie panie,

Tysiąc kwiatów na śniadanie.

A od jutra do roboty,

Resztę dnia świętują chłopy!

Dzień Kobiet w wersji dla romantyków

Duża część Panów w Dzień Kobiet rezygnuje z udanych rymów na rzecz bardziej esencjonalnej, romantycznej treści. Dla wszystkich, lubiących romantyczny nastrój mamy kilka inspiracji:

Wielu chwil radości, aby każdy dzień

był dla Ciebie przygodą i powodem do dumy.

Z całego serca życzy....

Dla Ciebie wszystek słońca blask, dla Ciebie niebo pełne gwiazd,

dla Ciebie wszystkie moje sny, dla mnie, kochana, tylko Ty!

Tajemnicą jesteś z księgi czarów zbiegłą, mgłą zaklętą, przez którą nieliczni tylko przejdą. Kobieto, puchu marny, a nie do zdobycia, kobieto - ile w tym słowie jest piękna, miłości i życia.