Wykwalifikowany specjalista? Brzmi dumnie! Studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego

Narzekamy na zły los, boimy się zmian, zwlekamy z decyzją a często, aby być konkurencyjnym na rynku pracy, wystarczy zadbać o swój rozwój osobisty. Kariera leży w naszych rękach, a najlepszą pomocą w podnoszeniu własnych kwalifikacji są bez wątpienia studia podyplomowe. Wsparcie znajdziemy w murach Akademii Leona Koźmińskiego, która do 20 lutego prowadzi jeszcze rekrutację na wybrane kierunki.

Naturalnym trendem stało się dziś poszukiwanie ciekawych form dodatkowego kształcenia. Z pewnością można do nich zaliczyć studia podyplomowe, których oferta odpowiada w pełni na zapotrzebowanie pracodawców.

- Niekwestionowaną przewagą tego typu projektów edukacyjnych jest szybkość reakcji na zachodzące na arenie gospodarczej przeobrażenia. Właśnie tę elastyczność i praktyczność doceniają kandydaci na studia. Im wcześniej zadbamy o własne kwalifikacje, tym lepiej dla naszej kariery. Rynek nie poczeka... - tłumaczy Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju z Akademii Leona Koźmińskiego. - Rozumiejąc potrzeby rynku, Akademia Leona Koźmińskiego jako jedna z nielicznych uczelni zaczyna kolejną edycję studiów podyplomowych już od marca. - Na "Monitorowanie badań klinicznych" i "Marketing internetowy" nie ma już wolnych miejsc - dodaje.

Wśród nowości w portfolio uczelni można znaleźć takie kierunki podyplomowe jak: "Zarządzanie programami i portfelami projektów", "Zarządzanie zakupami", "Rachunkowość i sprawozdawczość według MSR/MSSF", "Praktyczne zastosowanie SAP ERP", "Zarządzanie wymaganiami i analiza biznesowa w projektach", "Restrukturyzacja i upadłość przedsiębiorców" czy "Budowanie programów rozwojowych".

Pełna oferta edukacyjna znajduje się na stronie uczelni .

Rozwój kariery warto zacząć już od marca!