Gala Metodyki Studiów i Badań w Uczelni Łazarskiego

18 grudnia 2015 roku odbędzie się finałowa gala przedmiotu: Metodyka Studiów i Badań, która jest autorskim pomysłem wykładowców z Uczelni Łazarskiego. Studenci, którzy opracowali najciekawsze pomysły biznesowe będą mogli przedstawić je przed publicznością.

Podczas gali wystąpią najlepsi studenci ze wszystkich kierunków pierwszego roku. Są oni podzieleni na zespoły, które przez semestr opracowywały modele biznesowe dla swoich projektów. Studenci będą przedstawiać swoje prace przed inwestorami, przedstawicielami świata biznesu, wykładowcami, tutorami Programu Honorowego Uczelni Łazarskiego oraz koleżankami i kolegami. Galę będą prowadzić zeszłoroczni laureaci konkursu: Jarosław Kosyra i Paweł Wielądek.

Celem Metodyki Studiów i Badań jest przygotowanie studentów do pracy na studiach oraz integracja studentów. Młodzi ludzie uczą się jak, nawet w trudnych sytuacjach, działać efektywnie razem oraz w jaki sposób budować relację z ludźmi. W parze z teorią idzie praktyka - studenci opracowują na zajęciach biznesplany, budżety, strategie promocyjne oraz pomysły start-up'ów, które mogą zaistnieć na rynku. Jak pokazują zeszłoroczne edycje, studenci zawiązują przyjaźnie na lata, niektórzy nawet stają się wspólnikami w swoich firmach. Z pomysłów wygenerowanych na zajęciach w poprzednim roku powstały trzy firmy, które funkcjonują do dzisiaj.

"Galę Metodyki studiów i badań wygrałem w zeszłym roku. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że zwyciężyłem potrójnie. Poznałem świetnych ludzi. Razem z nimi studiuję i utrzymujemy stały kontakt. Z członkami mojej grupy udało nam się założyć własny start-up. Staliśmy się wspólnikami własnego biznesu. Rywalizacja podczas zajęć i samej gali była zacięta, jednak każdy z nas potrafił docenić przeciwnika. Mam pewność, że osoby, które uczestniczyły w zajęciach nigdy nie zapomną atmosfery, jaka towarzyszyła burzy mózgów, kiedy planowaliśmy wspólne cele. Jeśli miałbym możliwość realizowania przedmiotu po raz drugi, z pewnością bym to zrobił", mówi Paweł Wielądek, student II roku Ekonomii na Łazarskim.

Kiedy?

18 grudnia 2015 r., piątek, godz. 12:20.

Gdzie?

Ul. Świeradowska 43, Warszawa, Uczelnia Łazarskiego, aula 130.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które są zainteresowane udziałem w gali proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres: anita.zarzycka@lazarski.pl

Więcej informacji o wydarzeniu: www.lazarski.pl