Próbny egzamin gimnazjalny z OPERONEM - JĘZYKI OBCE. Wasze wrażenia: "Ej było EASY"

Próbny egzamin gimnazjalny trwał od 8 do 10 grudnia. Uczniowie napisali dzisiaj ostatnie egzaminy z języków obcych. Sprawdzamy jakie panują nastroje po ostatnich testach z próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2015/2016.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - języki obce. Harmonogram

Dzisiejszy dzień gimnazjaliści rozpoczęli od napisania podstawy z języków obcych o godzinie 9:00, później czekało na nich rozszerzenie. W kalendarzach uczniów pewnie znaleźlibyśmy takie zapiski:

9:00 - próbny egzamin gimnazjalny - języki obce (podstawa)

11:00 - próbny egzamin gimnazjalny - języki obce (rozszerzenie)

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 OPERON - język niemiecki. "Nawet ok, ale..."

W tym roku gimnazjaliści mogli napisać egzamin próbny z takich języków jak niemiecki i angielski. Odnosimy wrażenie, że większość osób zdecydowało się na drugi z języków - o niemieckim niewiele się słyszy na Twitterze. Dla uczniów ten egzamin był raczej trudny.

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM - język angielski. "Nie ogarnęłam słuchania"

Większość gimnazjalistów jako język obcy wybrało angielski. Przekonaliśmy się, że uczniowie najczęściej pisali list do zespołu One Direction, za dużo czasu zajęło im "kolorowanie" kratek i są przekonani, iż podstawa była trudniejsza od rozszerzenia. Jednak nie ma jednogłośnych wypowiedzi, że był to łatwy egzamin

Próbny egzamin gimnazjalny z języków obcych - kiedy ODPOWIEDZI?

Już jutro punktualnie o godzinie 11 opublikujemy wszystkie arkusze i przykładowe odpowiedzi z języków obcych. Wszystkich uczniów, którzy przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonu zapraszamy na naszą stronę, by sprawdzili swoje wstępne wyniki.

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".