Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. JĘZYK ANGIELSKI I NIEMIECKI. Co przysporzyło gimnazjalistom wyjątkowo dużo problemów w arkuszach? Wcale nie treść zadań, tylko...

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem kończy się dziś testami z języków obcych - angielskiego i niemieckiego. Po każdym dniu egzaminów uczniowie dzielą się swoimi wrażeniami na Twitterze. Dziś w wielu tweetach skarżą się na jeden ważny szczegół. Czy już wiecie, na jaki?

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016. Bo kratki były za duże...

Ostatniego dnia próbnych egzaminów gimnazjalnych uczniowie zmierzyli się z językami obcymi. Jednak jak wynika z komentarzy w mediach społecznościowych, równie dużo problemów przysporzyło im zamalowywanie odpowiednich kratek na kartach odpowiedzi. Rzeczywiście - w kartach odpowiedzi w arkuszach egzaminacyjnych z języków obcych okienka, które należy zamalować w celu zaznaczenia poprawnej odpowiedzi są większe niż w przypadku kart odpowiedzi z innych przedmiotów (np. z historii czy języka polskiego). Część gimnazjalistów twierdzi nawet, że więcej czasu niż rozwiązywanie samego testu z języka obcego zajęło im przenoszenie odpowiedzi na karty odpowiedzi, a niektórym wręcz wypisały się długopisy.

Próby egzamin gimnazjalny OPERON. "Dłużej zamalowywałam kratki niż rozwiązywałam test"

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM. Część humanistyczna. ODPOWIEDZI I ARKUSZE

Każdego dnia po danym próbnym egzaminie gimnazjalnym o godzinie 11 w serwisie Edulandia.pl publikujemy specjalnie dla Was oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi. Na naszej stronie znajdziecie już odpowiedzi z części humanistycznej, a za parę minut także z części matematyczno przyrodniczej. Już jutro o 11 opublikujemy też oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do części z języków obcych. Gimnazjalisto, sprawdź, jak Ci poszedł próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. WOS I HISTORIA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. JĘZYK POLSKI. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM. Część matematyczno-przyrodnicza. ODPOWIEDZI I ARKUSZE

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".