Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - ODPOWIEDZI i ARKUSZE z części PRZYRODNICZEJ już o 11! Zobacz jak wyglądały tegoroczne ZADANIA

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 odbywa się od 8 do 10 grudnia. Wczoraj gimnazjaliści zmierzyli się z zadaniami z części matematyczno-przyrodniczej. O 11 na naszej stronie opublikujemy oficjalne arkusze oraz przykładowe odpowiedzi z próbnego egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej!

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z OPERONEM - część matematyczno-przyrodnicza

Wczoraj uczniowie gimnazjów napisali próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej. O 9 rozpoczęli rozwiązywanie testu z przyrody, a o 11 pisali egzamin z matematyki. Gimnazjaliści dzielili się swoimi wrażeniami z egzaminów na Twitterze:

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - KLUCZ ODPOWIEDZI I ARKUSZE z części matematyczno-przyrodniczej

O godzinie 11 na naszej stronie opublikowaliśmy arkusze oraz odpowiedzi z matematyki i przyrody. Każdy gimnazjalista który przystąpił do egzaminu próbnego z Operonem, może sprawdzić swoje wyniki!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - języki obce kończą próbne egzaminy

Dzisiaj uczniowie piszą próbny egzamin gimnazjalny z języków obcych. O godzinie 9 rozpoczyna się test z poziomu podstawowego, o 11 gimnazjaliści napiszą egzamin z poziomu rozszerzonego. W tym roku Operon stworzył próbne testy z języka angielskiego i niemieckiego. Jakie były najtrudniejsze pytania?

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".