Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - część matematyczno-przyrodnicza. Które zadania były najtrudniejsze? ODPOWIEDZI z matematyki i ARKUSZE - publikujemy o 11!

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2016 z Operonem dobiega końca. Wczoraj gimnazjaliści pisali próbny test gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej. Jakie zadania pojawiły się w arkuszu z matematyki? Już za parę godzin publikujemy oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej!

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - "Matma=ból+smutek+niechęć do życia"

Komentarze na Twitterze po próbnym teście gimnazjalnym z części matematyczno-przyrodniczym okazały się być dość zróżnicowane. Jednym pytania nie sprawiły większych problemów, inni uważają, że poszło im nie za dobrze - zwłaszcza w części matematycznej.

#probnyegzamingimnazjalny - ?SANTA?Black?Angel? (@Oli_Lucky04) grudzień 9, 2015

Próbny egzamin gimnazjalny 2015/2015, OPERON, przedmioty przyrodnicze. "Wszystko strzelałam"

Podobne komentarze pojawiają się w odniesieniu do próbnego egzaminu z Operonem z przedmiotów przyrodniczych, czyli biologii, geografii, chemii i fizyki.

Próbny egzamin gimnazjalny OPERON - o 11 ARKUSZE I ODPOWIEDZI z części matematyczno-przyrodniczej!

Punktualnie o godzinie 11 na stronie Edulandia.pl będziemy publikować oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego 2015/2016 z Operonem w części matematyczno-przyrodniczej. Gimnazjalisto, sprawdź, jak Ci poszło!

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. OFICJALNE ARKUSZE >>

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM. MATEMATYKA. KLUCZ ODPOWIEDZI >>

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".