Próbny egzamin gimnazjalny OPERON 2015/2016 - dziś OSTATNI DZIEŃ! Trwa test z języków obcych na POZIOMIE PODSTAWOWYM

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 kończy się dziś testem z języka obcego. Gimnazjaliści mają już za sobą część humanistyczną i matematyczno-przyrodniczą. Właśnie rozpoczęli próbny egzamin z języków obcych na poziomie podstawowym.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - trwają testy z języków obcych

Uczniowie zdający próbny egzamin gimnazjalny z Operonem mogą wybrać język niemiecki lub język angielski. Egzamin jest podzielony na dwa poziomy: podstawowy i rozszerzony. Właśnie rozpoczął się test z poziomu podstawowego, który trwa 60 min. W ubiegłym roku próbny egzamin gimnazjalny z Operonem składał się z czterech części: rozumienie ze słuchu, znajomość funkcji językowych, rozumienie tekstów pisanych oraz znajomość środków językowych. Sprawdźcie arkusze z poziomu podstawowego ubiegłych lat:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język angielski poziom podstawowy [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język niemiecki poziom podstawowy [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2013/2014 - języki obce poziom podstawowy [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - co będzie na rozszerzonym?

O godz. 11, gimnazjaliści przystąpią do egzaminu z języków obcych na poziomie rozszerzonym, który potrwa 90 min. Rok temu uczniowie, którzy zdawali próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym musieli m. in. napisać ogłoszenie na tablicę szkolną informujące o zgubieniu dowolnie wybranego przedmiotu. Na egzaminie z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym pojawił się temat: " Zapisałeś/Zapisałaś się ostatnio do klubu sportowego. Napisz o tym w e-mailu do kolegi z Niemiec". Sprawdźcie arkusze z poziomu rozszerzonego z ubiegłego roku:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język angielski poziom rozszerzony [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język niemiecki poziom rozszerzony [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - języki obce, poziom podstawowy - kiedy ODPOWIEDZI?

Już jutro, w piątek 11 grudnia, po godz. 11, na portalu Edulandia.pl opublikowane zostaną arkusze egzaminacyjne z języków obcych wraz z oficjalnymi odpowiedziami. Już dziś, 10 grudnia po godzinie 11, w naszym serwisie dostępne będą arkusze i oficjalne rozwiązania zadań, jakie pojawiły się wczoraj na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem 2015/2016 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Arkusze i odpowiedzi z części humanistycznej zostały już opublikowane i można je znaleźć tu:

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM 2015/2016 - CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA - OFICJALNE ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".