Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - jeszcze tylko POZIOM ROZSZERZONY i koniec! Trwa egzamin z języków obcych. Kiedy ODPOWIEDZI?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 rozpoczął się 8 grudnia sprawdzianem z przedmiotów humanistycznych, a kończy dziś testem z języków obcych. Gimnazjaliści właśnie przystąpili do ostatniego etapu próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem - piszą sprawdzian z języków obcych na poziomie rozszerzonym. Gdzie i kiedy można znaleźć odpowiedzi?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - rozpoczął się ostatni test

O godz. 11, gimnazjaliści przystąpili do egzaminu z języków obcych na poziomie rozszerzonym, który potrwa 90 min. Rok temu uczniowie, którzy zdawali próbny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym musieli m. in. napisać ogłoszenie na tablicę szkolną informujące o zgubieniu dowolnie wybranego przedmiotu. Na egzaminie z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym trzeba było natomiast napisać e-mail do kolegi z Niemiec. Czy próbny egzamin z Operonem z języków obcych w tym roku będzie trudniejszy? Sprawdźcie arkusze z poziomu rozszerzonego z ubiegłego roku:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język angielski poziom rozszerzony [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - język niemiecki poziom rozszerzony [Arkusze i Odpowiedzi]

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem - co jeśli nie poszło dobrze?

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to akcja organizowana przez Wydawnictwo Operon od 2007 roku. Udział w egzaminie nie jest obowiązkowy, ale pomaga gimnazjalistom sprawdzić swoją wiedzę przed egzaminem państwowym. Zły wynik z próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem nie pociąga za sobą konsekwencji, jest jednak sygnałem, że najwyższy czas zabrać się do nauki. Jest jeszcze czas, aby nadrobić zaległości i wiosną osiągnąć dobry wynik na egzaminie gimnazjalnym. Podczas nauki na pewno warto zmierzyć się z pytaniami egzaminacyjnymi z ubiegłych lat.

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2015/2016 - język angielski i niemiecki - kiedy ODPOWIEDZI?

Już jutro, w piątek 11 grudnia, po godz. 11, na portalu Edulandia.pl opublikowane zostaną arkusze egzaminacyjne z języków obcych wraz z oficjalnymi odpowiedziami. Już dziś w naszym serwisie dostępne będą arkusze i oficjalne rozwiązania zadań, jakie pojawiły się wczoraj na próbnym egzaminie gimnazjalnym z Operonem 2015/2016 z matematyki i przedmiotów przyrodniczych. Arkusze i odpowiedzi z części humanistycznej zostały już opublikowane i można je znaleźć tu

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY Z OPERONEM 2015/2016 - CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA - OFICJALNE ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".